Photo Diary || Červenec 2018

Photo Diary || Červenec 2018

Může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že už je konec července? Mám pocit, jako by to bylo včera, co jsem nasedala na vlak do Vídně, a teď už vám tu sepisuji další Photo Diary. Nicméně, ať už tenhle letní měsíc zmizel kamkoliv, jedno je jisté – zanechal ve mně spoustu silných vzpomínek.

Na chvíli jsem totiž vypadla z role blogerky a většinu času jsem nechávala foťák ukrytý hluboko na dně kabelky. Ať už z toho důvodu, že na focení zkrátka nebyl čas (jako tomu bylo na marketingovém kurzu ve Vídni), nebo proto, že jsem hned několikrát jela do toho našeho lesního království, kde první tři červencové týdny probíhal dětský tábor, což se, jak jistě chápete, s focením kafíček na Instagram a pózováním v letních šatech úplně neslučuje. Mé dny tak během uplynulého měsíce vypadaly jak z deníku schizofrenika, kdy jsem jednou pobíhala v lodičkách po schůzkách a krásných blogerských eventech a vmžiku jsem stála v zablácených teniskách u táborového ohně a užívala si tu nepopsatelnou atmosféru.

Aby toho během července nebylo málo, od začátku měsíce už mám také oficiálně pronajatý byt, a tak jsem musela řešit i nějaké další věci, které byly potřeba zařídit, a upřímně doufám, že v srpnu se mi už konečně podaří se přestěhovat. Ono totiž, platit nájem za byt, ve kterém nebydlím, není úplně výhodný obchod, co si budem povídat… No a třešničkou na dortu tomu všemu byl ještě krátký pobyt v nemocnici, kde jsem úplně nezvládla anestezii, a celá situace se mi tím ještě zkomplikovala.

Teď sice ještě pár dní do konce měsíce zbývá, ale mám před sebou cestu do Tallinu a následný přesun lodí do Helsinek a jelikož vám o každém z měst plánuji napsat samostatný článek, přináším vám červencové Photo Diary už teď. Není sice tak nabité fotkami, jak jste zvyklí, ale doufám, že mi to pro tentokrát odpustíte:)

Jak jste si červen užili vy? Byli jste někde v zahraničí? Nebo jste se vydali na výlet po Čechách?

Veronika ♥

Slavnostní otevření Chloé Café 

Coffee Pirates Vienna

Nový domov ♥

Buddha bowls v Cacao Prague ♥

Ze série fotek pro kampaň s Niveou

U Myšáka ♥

Krásný dáreček plný přírodní kosmetiky z Řecka Bioaroma ♥

Milované Mercy Bistro

Několik nezapomenutelných nocí v tom našem lesním království ♥

Po dlouhé době u Sólisty ♥

15 Komentáře

 1. 24.7.2018 / 13:04

  Krasny fotky Veru jako vzdy!!! Ta kavarna vypada naprosto uzasne. <3
  S laskou, Sandra

 2. 24.7.2018 / 20:10

  Já jsem si říkala, že píšeš tento článek nějak brzy. 🙂 Fotky máš krásné, jako vždy. Těším se na články z tvých cest. Užij si je.
  Sabi z blogu Bláznivá máma.cz

 3. Andrea
  25.7.2018 / 14:16

  Ahoj Veru, nechtěla bys někdy napsat článek o svých blogovacích začátcích? Už dlouho přemítám, že taky začnu psát, ale vůbec nevím, jak získat první čtenáře, kde si založit web a podobně. A myslím, že spoustu lidí by chtělo psát blog, ale neví, jak začít.

  • 25.7.2018 / 20:52

   Andy, nosím to v hlavě už dlouho a určitě se brzy na blogu objeví:) Jen si pořád nemyslím, že ještě pořád já sama nejsem na začátku… blogování je nekonečná cesta, nikdy si neřekneš, že právě teď už jsi oficiálně “ta blogerka“:)

 4. 25.7.2018 / 16:50

  Starosti s bytem teď řeším také, takže tě naprosto chápu. Pendluji mezi prací, bytem a nakupuji potřebné,takže času mám málo a jsem ráda, když konečně po dlouhém dni najdu kousek oddychu a odpovím alespoň na komentáře. Dovolená by se tak hodila, ale musím se spokojit s tím, že letos to asi nepůjde.

  • 25.7.2018 / 20:53

   Elis, naprosto ti rozumím:) Držím palce, ať vše zvládneš a brzy si nějaký ten odpočinek dovolíš:)

 5. 28.7.2018 / 16:56

  Můj červenec byl docela pohodový. Byla jsem na chalupě, takže v přírodě, potom pár dnů na Mácháči a v Liberci. Teď budu hlídat rodičům pejska a pracovat na blogu, mám stáž a nějaké další drobnůstky, které bych ráda zvládla. 🙂

  Srpen bude náročnější. Tak si to třeba vyměníme a ty to budeš mít naopak. 🙂

 6. Karolína
  29.7.2018 / 20:18

  Veru, zajímalo by mě, jak to děláš s jídlem v „lesním království“? Vozíš si svoje? Hrozně bych chtěla jet na tábor jako vedoucí, ale odrazuje mě ta věc jídla, jsem vegan a jím opravdu zdravě a táborová jídla bych prostě už nesnědla. Nevím, jestli by všude byli tolerantní a nechali mě vařit si. A nemáš nějaké tipy na potraviny, které si bereš s sebou na cesty a nepotřebují dlouhou přípravu?

  • 29.7.2018 / 20:47

   Kájo, naprosto ti rozumím:) Já si vozím veškeré jídlo vlastní, většinou žitný chleba, krůtí šunku, plechovky vařené čočky a instantní kaše Nomina:) Plus nějaká zelenina a ovoce:)

 7. 6.8.2018 / 17:41

  ♥ Občas si říkám, že tvůj život je vážně dokonalý! Očividně ho žiješ tak, jak chceš a plníš si svá přání. A z tvých řádků jde poznat, že jsi šťastná. I když občas máš frmol a nevíš kam dříve skočit 😀 ♥

  Jsi skvělá!

  • 6.8.2018 / 18:57

   Vee, moc děkuju! Ale zase tak pohádkové to není, jen se snažím ukazovat hlavně ty hezké věci:)

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?