Site icon VERONIKA

Photo Diary || Červenec 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že už je konec července? Mám pocit, jako by to bylo včera, co jsem nasedala na vlak do Vídně, a teď už vám tu sepisuji další Photo Diary. Nicméně, ať už tenhle letní měsíc zmizel kamkoliv, jedno je jisté – zanechal ve mně spoustu silných vzpomínek.

Na chvíli jsem totiž vypadla z role blogerky a většinu času jsem nechávala foťák ukrytý hluboko na dně kabelky. Ať už z toho důvodu, že na focení zkrátka nebyl čas (jako tomu bylo na marketingovém kurzu ve Vídni), nebo proto, že jsem hned několikrát jela do toho našeho lesního království, kde první tři červencové týdny probíhal dětský tábor, což se, jak jistě chápete, s focením kafíček na Instagram a pózováním v letních šatech úplně neslučuje. Mé dny tak během uplynulého měsíce vypadaly jak z deníku schizofrenika, kdy jsem jednou pobíhala v lodičkách po schůzkách a krásných blogerských eventech a vmžiku jsem stála v zablácených teniskách u táborového ohně a užívala si tu nepopsatelnou atmosféru.

Aby toho během července nebylo málo, od začátku měsíce už mám také oficiálně pronajatý byt, a tak jsem musela řešit i nějaké další věci, které byly potřeba zařídit, a upřímně doufám, že v srpnu se mi už konečně podaří se přestěhovat. Ono totiž, platit nájem za byt, ve kterém nebydlím, není úplně výhodný obchod, co si budem povídat… No a třešničkou na dortu tomu všemu byl ještě krátký pobyt v nemocnici, kde jsem úplně nezvládla anestezii, a celá situace se mi tím ještě zkomplikovala.

Teď sice ještě pár dní do konce měsíce zbývá, ale mám před sebou cestu do Tallinu a následný přesun lodí do Helsinek a jelikož vám o každém z měst plánuji napsat samostatný článek, přináším vám červencové Photo Diary už teď. Není sice tak nabité fotkami, jak jste zvyklí, ale doufám, že mi to pro tentokrát odpustíte:)

Jak jste si červen užili vy? Byli jste někde v zahraničí? Nebo jste se vydali na výlet po Čechách?

Veronika ♥

Slavnostní otevření Chloé Café 

Coffee Pirates Vienna

Nový domov ♥

Buddha bowls v Cacao Prague ♥

Ze série fotek pro kampaň s Niveou

U Myšáka ♥

Krásný dáreček plný přírodní kosmetiky z Řecka Bioaroma ♥

Milované Mercy Bistro

Několik nezapomenutelných nocí v tom našem lesním království ♥

Po dlouhé době u Sólisty ♥

Exit mobile version
Přejít k navigační liště