Tři oříšky pro Popelku

Tři oříšky pro Popelku
Sezóna nablýskaných plesů, vánočních večírků a silvestrovských party je už za dveřmi a tak myslím, že je ten nejvyšší čas, abych Vám ukázala třetí z možných šatů na můj maturitní ples! 
Poslední model, který jsem od návrhářky Míši Dúcké vyzkoušela, jsou tyto nádherné černé šaty, které mě učarovaly už když jsem je viděla jen na fotce. Nedokážu popsat proč, ale mám pocit, jako bych našla opravdu ty pravé. Baví mě ten kontrast jemné krajky a černé barvy, odhalená záda a nadýchaná sukně.
Musím uznat, že všechny tři večerní róby (předchozí články ZDE a ZDE), které jsem v Butiku Soline vyzkoušela, jsou opravdu překrásné, a je těžké vybrat jen jedny jediné. Chci Vám také moc poděkovat za komentáře ohledně dlouhé vlečky i všechny názory, které jste mi psali, vážně mi moc pomohly. 
Budu prtoto moc ráda, když se se mnou ještě naposledy podělíte o svůj názor a napíšete mi, co říkáte na tyhle krásky?
A jelikož mi od Vás přišlo i dost zpráv ohledně toho, kde se dají šaty půjčit, tak všechny modely jsou k zapůjčení v pražském Butiku Soline a mnoho dalších přenádherných Míšiných modelů najdete i v salonu San Verità. A pokud i tak nenajdete ty své vysněné, můžete se s Míšou domluvit a nechat si šaty ušít. 
Budu se moc těšit na Vaše komentáře a mějte se nádherně,
Veronika ♥
michaela ducka maturitní šaty butik soline

 

michaela ducka maturitní šaty butik soline

 

 

michaela ducka maturitní šaty butik soline

 

23 Komentáře

 1. Anonymní
  10.11.2016 / 13:28

  to tetování je úžasné a o šatech ani nemluvě^^

  coffeevee.blogspot.cz

 2. 10.11.2016 / 13:34

  Tak tyhle jsou ze všech nejkrásnější! Wow! Jsou vážně dokonalý a rozhodně na tom plese za Popelku budeš! 🙂

 3. 10.11.2016 / 17:01

  Hrozně ti to sluší :). Stále nemůžu uvěřit, že to máš všechno takhle srovnané, píšeš úplně úžasně rozumně a to teprve budeš maturovat, myslím, že tě život miluje stejně jako ty miluješ jeho :).

 4. 10.11.2016 / 18:25

  Tyhle jsou dokonalé a za mě rozhodně top ze všech tří! <3

 5. 10.11.2016 / 18:52

  Páni, ty jsou krásné! Pro mě jsou tedy nejzajímavější ze všech tří :). I s tvým tetováním mi hodně připomínají styl Morrigan z komiksu The Wicked + The Divine ♥.

  tpatc.blog.cz

 6. Anonymní
  10.11.2016 / 20:47

  Určitě tyhle. Sednout ti, jsou nádherné a originální!
  Já myslím, že není co řešit 🙂

 7. 11.11.2016 / 11:55

  Už když jsem tu úvodní fotku viděla malinkatou na mobilu, tak jsem si říkala sakra v těch šatech by měla rozhodně jít! ♥ Jsou nádherné, navíc se mi líbí jak v nich vynikne to tetování a jak píšeš černá + ta krajka je prostě uchvacující. Kdybych byla tebou, tak jdu určitě do tohoto kousku, i když ani ty další nebyly špatné, to rozhodně ne. 🙂

 8. 11.11.2016 / 18:21

  Wow!!!!!! V těhle vypadáš jako nějaká královna, určitě bych šla do nich!

 9. 12.11.2016 / 9:32

  V každých šatech budeš za hvězdu, ale tyhle jsou opravdu přenádherné! ♥ Tyhle šaty jsou mými favority. A to nádherné tetování krásně vynikne.

  gingerjannie.blogspot.cz

 10. 13.11.2016 / 10:51

  Tak tady není vůbec nad čím váhat – ty černé ti padnou jak ulíté 🙂 Rozhodně doufám, že tě v nich uvidím.

  Secrets of M

 11. 14.11.2016 / 9:27

  Veru, schválně jsem čekala, jaké další šaty ještě přijdou, abych se s tebou taky podělila o názor! No a myslím, že jak i holky výše píšou, je to jasné! 🙂 Už když jsem tyhle o víkendu někde letmo zachytila na sítích, věděla jsem, že to budou ty pravé 🙂 Ostatně i ty sama to asi tak cítíš, ale fakt – strašně moc ti sluší a hodí se k tobě, jako by sis je snad navrhla sama :)) Krásný týden přeju!

 12. 15.11.2016 / 14:52

  Myslím, že červená ti sluší víc, v černé mi přijdeš taková nevýrazná (snad se neurazíš). Černá navíc není barva pro maturantky, ale spíš pro maminky a učitelky. Na druhou stranu jsou ale šaty docela odvážné, rozhodně v nich nebudeš nijak usedlá. Zdají se mi i nejpraktičtější, i když asi dost záleží na tom, jak moc dobře ti sedí (aby ti pak při tancování nevykouklo něco, co nemá ;-)).
  Celkově se mi tyhle šaty líbí asi nejvíc. Ta holá záda jsou kouzelná a předek, wow! Takové šaty mají ty nejkrásnější modelky!
  Budu ti držet palečky, abys co nejlépe vybrala a aby sis pak ples užila a v šatech se cítila co nejlépe 🙂 Měj se hezky.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?