Site icon VERONIKA

Tři oříšky pro Popelku

Sezóna nablýskaných plesů, vánočních večírků a silvestrovských party je už za dveřmi a tak myslím, že je ten nejvyšší čas, abych Vám ukázala třetí z možných šatů na můj maturitní ples! 
Poslední model, který jsem od návrhářky Míši Dúcké vyzkoušela, jsou tyto nádherné černé šaty, které mě učarovaly už když jsem je viděla jen na fotce. Nedokážu popsat proč, ale mám pocit, jako bych našla opravdu ty pravé. Baví mě ten kontrast jemné krajky a černé barvy, odhalená záda a nadýchaná sukně.
Musím uznat, že všechny tři večerní róby (předchozí články ZDE a ZDE), které jsem v Butiku Soline vyzkoušela, jsou opravdu překrásné, a je těžké vybrat jen jedny jediné. Chci Vám také moc poděkovat za komentáře ohledně dlouhé vlečky i všechny názory, které jste mi psali, vážně mi moc pomohly. 
Budu prtoto moc ráda, když se se mnou ještě naposledy podělíte o svůj názor a napíšete mi, co říkáte na tyhle krásky?
A jelikož mi od Vás přišlo i dost zpráv ohledně toho, kde se dají šaty půjčit, tak všechny modely jsou k zapůjčení v pražském Butiku Soline a mnoho dalších přenádherných Míšiných modelů najdete i v salonu San Verità. A pokud i tak nenajdete ty své vysněné, můžete se s Míšou domluvit a nechat si šaty ušít. 
Budu se moc těšit na Vaše komentáře a mějte se nádherně,
Veronika ♥

 

 

 

 

Exit mobile version
Přejít k navigační liště