Třeba bude všechno nakonec úplně jinak

Třeba bude všechno nakonec úplně jinak
V posledním článku o cestování jsem Vám povídala o tom, jak moc je důležité dát sbohem výmluvám a užívat si, dokud nám nic nebrání. Přestat čekat na ten správný čas, vystoupit ze své komfortní zóny a jít si za svými sny. A ta záplava mailů, komentářů a soukromých zpráv, která následovala, mi sebrala dech. Samotný fakt, že byť jen jednoho z Vás mé řádky inspirují, je pro mě ta vůbec největší odměna. Mám obrovskou radost, že Vám mohu skrz blog předat všechny triky na levné cestování, tipy na stylové kavárny nebo zajímavá místa a když mi pak posíláte fotky, označujete mě na Instagramu a máváte na mě přes celou ulici, zalévá mě obrovská vlna štěstí.
Proto Vám chci dnes ze všeho nejdřív říct jediné; děkuji. Děkuji, že tu jste, že se mnou žijete tenhle bláznivý život a dáváte mi motivaci pokračovat. Děkuji za to, že Vás mám.
A abyste si nemysleli, že vše, co na Stylish Coffee píšu, jsou jen prázdné fráze a místo plnění si snů sedím doma na zadku, rozhodla jsem se s Vámi dnes podělit o pár plánů, které mě během těchto dlouhých letních prázdnin ještě čekají a které prožijete (alespoň virtuálně) společně se mnou;
Již za pár dní odlétám do Londýna, kde hodlám prozkoumat všechny alespoň zlomek těch parádních kaváren, pak strávím dvě noci ve Vídni, následně si pojedu vyčistit hlavu s partou přátel do Jizerských hor a na září jsem se nakonec odhodlala k dalšímu sólo výletu a koupila si letenky do Milána (o kterých jsem Vám psala zde), tak jen z celého srdce doufám, že se mi termín nebude krýt se seznamovacím kurzem vysoké, protože by mě tak čekalo opravdu těžké rozhodování… 
A víte, co je na tom ustavičném plánování nejlepší? Třeba bude všechno nakonec úplně jinak. Ale to už nebude v mých rukou…
Jaké plány máte na zbytek léta Vy? 
Mějte se krásně,
Veronika ♥

 

15 Komentáře

 1. 17.7.2017 / 7:36

  Plány na leto znejú veľmi dobre, dúfam, že všetko dopadne tak aby si bola spokojná:)
  Baví ma úprimnosť tvojich článkov, vždy je cítiť že sú od srdca 🙂

 2. 17.7.2017 / 14:26

  Ja moc dekuju za tvoji inspiraci! I kdyz mi v tom vetsinou opnujou rodice, tak se snazim stejnak si jit za svymi sny a dekuji ti za to, ze me v tom ,,podporujes"! 😉 Tesim se na fotky z Londyna a Vidne, bydlim hned za vidni, takze jestli chces tipy na nejaky dobry kavarny a lokaly, tak mi dej vedet, rada to udelam a napisu ti nejakej seznam!
  Sandra

 3. Anonymní
  17.7.2017 / 22:47

  Holka, ty píšeš jak kdybys snědla celou moudrost světa. A fráze "vystoupit ze své komfortní zóny" je už ohrnaný klišé, který použila snad každý blogerka, co jednou vytáhla paty do Berlína nebo za hranice republiky. 🙂 jsi jenom ovečka, nic zajímavého. A teda ten chemlon co máš na vlasech, s tím bys měla něco udělat. 🙁

  • 18.7.2017 / 10:50

   Nikdo tě přece nenutí tento pro tebe nezajímavý blog číst. A co se týče vlasů, tobě určitě příroda nadělila krásné, husté a lesklé vlasy, ale ne každý má takové štěstí..????

  • 19.7.2017 / 10:28

   Vystoupit ze své komfortní zóny můžeš, i když ležíš doma v obýváku:) Nevzatahuje se jen na cestování, ale celý život. A pokud jsem ovečka s vlasy (to máš opravdu potřebu komentovat vlasy?) jako chemlon, nechápu, proč tu ztrácíš čas:)

 4. 18.7.2017 / 18:33

  Seznamovací kurz na vysoké mě také čeká, nejdeš náhodou na VŠE? 🙂 já doufám, že během léta dodělám autoškolu, pojedu do Bulharska, rozjedu blog… komentářů jako je výše si nevšímej, tohle přesně nechápu. Já mám naprosto strašný typ vlasů, myslím, že vidět je anonym nahoře, asi by odpadl 😀 užívej léta 🙂

  http://ladylenna.blogspot.cz

 5. 18.7.2017 / 20:10

  Tvůj název článku sedí naprosto přesně k mým dvěma týdnům od začátku července. Bohužel některá očekávání skončí jinak, než jsme si představovali a plánovali. A právě proto se dá říct: ,,Třeba bude všechno nakonec jinak."

  YourVee

  https://yourvee.blogspot.cz

 6. 21.7.2017 / 18:24

  Super plány. Milano trochu závidím, já tam byla loni v září a hned bych si to zopakovala. Já bohužel moc plánů nemám, protože jsem se akorát přestěhovala do Prahy (mimochodem na Vinohrady, takže dle tvého instagramu soudím, že tě asi občas budu potkávat 😀 ), takže veškeré finance půjdou na zařizování bytu a čas budu trávit v nové práci. Takže pro mě obrovský opuštění komfortní zony, protože je to moje první stěhování od rodiny, musím říct, že jsem to brečela, ale ted si to tu začínám zamilovávat:)

  • 22.7.2017 / 8:52

   Sandro, věřím, že všechno nakonec zvláneš levou zadní:) A byt na Vinohradech ti závidím, pořád koukám a za rozumné peníze jsem nic nenašla… Tak snad se brzy v nějaké kavárničce potkáme:)

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?