Tipy | Únor 2021

Tipy | Únor 2021

Uznávám, že predikce, že v březnu otevřou kavárny i obchody a život se začne pomalu vracet k normálu, byly asi tak stejně naivní, jako že budu mít po tři čtvrtě roce zase normální vlasy. Situace je tragická na obou frontách a lepší zítřky v nedohlednu. Gastronomické novinky jsou proto zase skromnějšího charakteru, ale věřím, že tipy na čtení, kosmetiku a projekty, které mě během února zaujaly, vám to vynahradí.

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Co vznikne spojením květin a výběrové kávy? Metok, nová kavárna / květinářství na Palmovce, kde vám ke kávě uvážou nádhernou kytici tulipánů nebo růží. Ráj na zemi.

A dál? I přes to, že současná situace rozkvětu gastronomie zrovna nepřeje, v holešovicích vznikl průser (respektive PRU58) a na Výtoni servírují kafe v šálku.

KOSMETIKA

Poslední dobou jsem (asi jako většina žen) zkrátila seznam produktů, kterými se každé ráno líčím, a místo make-upu teď většinou používám jen korektor. Mezi mé favority patří Estée Lauder Double Wear Stay-in-PlaceClinique Even Better™ All-Over Concealer, který má ve víčku houbičku pro snazší vťupkávání do ztracena.

Čeho se ale ani v době rouškové nevzdám, jsou výrazné rty. Za poslední měsíc jsem svou sbírku rozšířila o hydratační rtěnky Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture v odstínech Nu Fatal a Rouge Libre a z obou jsem nadšená.

MIŠMAŠ

Co se týká čtení, moc doporučuji Hezčí svět od Barbory Šťastné (a všechny další knihy, která napsala). Z oblasti marketingu můžete sáhnout po desetiročence Médiáře, která zachycuje to podstatné o médiích v Česku z let 2010 až 2020. A jestli potřebujete uvolnit místo v knihovně, mrkněte na Knihobota, který vám s prodejem starých knih pomůže.

A na závěr mám pro vás tip roku, který jsem od vás dostala na Instagramu poté, co jsem vám vylíčila tragikomický příběh o tom, jak jsem zůstala uvězněná v nových botách. Je jím zouvák a já nechápu, jak jsem bez něj mohla doteď žít.

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky neustále doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál!
fb-share-icon

Komentáře

  1. Norca
    10.5.2021 / 20:01

    Dobrý den, dnes jsem narazila na náš blog a musím říct, že to byla láska na první pohled! Články krásně napsané a moc sympatická blogerka! Jinak bych se s Vámi ráda podělila o super web: https://slevovykupon.net/, kde se dají sehnat všechny možné slevy a slevové kupóny do nejrůznějších obchodů. Většinou tento web využívám na slevy pávě na kosmetiku, tak jsem si říkala, že by se to mohlo na tomto webu čtenářkám hodit…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Copak hledáte?