Tipy | Srpen 2020

Tipy | Srpen 2020

Jak jsem vám psala v posledním Photo Diary, střípky z mého běžného života jsem se rozhodla přesunout výhradně na Instagram a každý měsíc tu teď budete vídat novou rubriku jménem Tipy. V ní s vámi budu sdílet moje nové objevy ze světa gastronomie, kosmetiky, cestování, osobního rozvoje (zkrátka všeho, co mi cvrnkne do nosu), a dnes vás vítám u jejího prvního vydání;

Kavárny & bistra & restaurace

Začneme jak jinak než kavárnami, protože těch vyrostlo v létě požehnaně. První novinkou je letenské Format.Coffee, které rozšířilo Jackieho rodinu Mazelab coffee a Cafefinu. Moc míst na sezení tu sice nenajdete, ale na kafe s sebou ideální.

Hned naproti pak najdete další novinku, letenskou pobočku slavné Praktiky. Je libo chleba, filtrovaný kafe, vdolek nebo Vincentka?

A do třetice všeho letenskýho, punkové Acid Coffee. Doporučuju navštívit brzy ráno, kdy budete mít celý vnitroblok sami pro sebe.

Rodina EMA Espresso Baru se rozrostla o dalšího sourozence a slavnou Masaryčku a Alf & Bet doplnila karlínská pobočka. Já jsem z ní nadšená.

Poslední pražská novinka, o kterou se tu s vámi chci podělit, se jmenuje Dílna a najdete ji v kobce na Hořejším nábřeží. Naprosto dokonalý místo na večerní posezení u řeky.

Mimopražským tipem je pak liberecký DOK, vlajková loď Nordbeans, kde jsem se zastavila cestou z Jizerek. Atmosféra, kafe, jídlo… všechno velký dobrý.

Kosmetika

Díky spolupráci s Notino mám možnost každý měsíc používat produkty mých oblíbených značek a ty, na které nedám dopustit, vám tu budu pravidelně doporučovat.

Prvním tipem je fixační sprej od NYX, kterým každé ráno zafixuji obličej. Díky matnému efektu se pleť neleskne a líčení vydrží až do večera. Za mě objev měsíce!

Dalším tipem jsou moje milovaný aromadifuzéry Woodwick. Tentokrát padla volba na At The Beach a voní opravdu nádherně.

Trochu netradičně mám pro vás tip i na zubní pastu, protože tuhle skořicovou prostě musíte vyzkoušet!

Od Olaplexu jsem vyzkoušela snad už všechny produkty, co existují, ale věrná jsem zůstala jen oleji a krému, které vlasy chrání a vyživují. Používám jak hned po umytí, tak kdykoliv během dne.

A na závěr kosmetického okénka můj každodenní zachránce, Sébium Night Peel od Biodermy. Nanáším ho každý večer na vyčištěnou pleť jako prevenci proti akné a neměnila bych.

Mišmaš

Jak už název napovídá, poslední část skrývá směs všech tipů, které by vám (podle mě) neměly uniknout.

Začnu mojí srdcovkou, vintage obchůdkem Lula Vintage Prague, který bych při každé návštěvě nejradši vykoupila do posledního ramínka!

Dál tady mám tip na výlet. Jizerky jsou moje láska a když jsme si s partou přátel pronajali chatu nedaleko Bedřichova, bylo mi jasný, že bez návštěvy Stánku Maliník (filtrovaný kafe v lese!) a Prezidentské odjet nemůžu. A neodjela jsem.

Telegraficky

No a pokud jde o další tipy, všechny kavárenské novinky neustále doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Veronika ♥

2 Komentáře

  1. Anonym
    30.8.2020 / 10:48

    Skvely koncept clanku ❤️

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?