Tipy | Gastro | Říjen 2022

Tipy | Gastro | Říjen 2022

Co přinesl říjen pražské gastro scéně?

Version Coffee

Kavárenská škatulata pokračují, a poté, co jsem vám posledně psala o The Oak, který vznikl namísto Donut Shopu, pro vás mám tip na další vinohradskou výměnu. Version Coffee převzalo prostory po kavárně Double B a stejně jako její předchůdce nabízí ideální místo na práci, schůzky nebo pohodové odpoledne s knížkou.

Kavárna Na Věky

Komunitní prostor Smíchov je multifunkční prostor otevírající se veřejnosti pro kulturní, společenské či vzdělávací aktivity a jeho součástí je nově i Kavárna Na Věky. Ve foyer kostela se můžete občerstvit kávou z pražírny Beansmith, zákusky nebo večerním posezením nad vínem a pivem. V horním patře pak probíhají programy jako jsou přednášky městské knihovny, filmové večery, diskuzní klub, otevřená dílna pro rodiče s dětmi a mnoho dalších.

Oh Deer Bakery Forenc

Croblihy dobývají gastro scénu a Oh Deer Bakery proto otevřelo svou už čtvrtou pobočku. Najdete ji na pražském Florenci.

CukrCafé Ridikulus

A posledním tipem se vracím zpátky na rušný Ípák (nebo Pavlák, chcete-li), kde vznikla příjemná kavárna CukrCafé Ridikulus. Kromě posezení nad šálkem kávy si tu můžete přečíst Harryho Pottera a naladit se na tu pravou atmosféru Bradavic.

No a pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren nebo sdílím na mém Instagramu @veronikatazlerova, tak se čas od času můžete podívat i tam.

 

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?