Tipy | Beauty | Říjen 2022

Tipy | Beauty | Říjen 2022

„Parfém je neviditelný, ale nezbytný a nenahraditelný módní doplněk. Avizuje, že žena přichází, a připomíná, když už odešla.“  – Coco Chanel

A stejně jako s příchodem podzimu měním proutěný slamák za čepici a sluneční brýle za šálu, přišel čas vyměnit i vůni. Které parfémy mi letošní podzim učarovaly?

Prada Paradoxe – Klasická i avantgardní, plná paradoxů. Prada Paradoxe je květinovo-ambrová vůně s doprovodem citrusů a madagaskarské vanilky, která se hodí pro každou příležitost.

Byredo Vanille Antique – Nádherná unisexová vůně, které dominuje lehce kouřová vanilka, jejíž sladkost potlačuje temná zemitost cistu, pižma a kašmírového dřeva. Výsledkem je opojný nektar hodný bohů. (Ježíšku?)

Paco Rabanne Fame -Vůně, která je ztělesněním avantgardního luxusu a neodolatelného kouzla pařížských žen – představitelek značky Paco Rabanne. V prvních chvílích je cítit mango s podkresem citrusu bergamotu, pak se rozvoní čisté tóny jasmínu, které se mísí s kadidlem, santalovým dřevem a vanilkou. Dokonalý flakon snad ani není třeba zmiňovat.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?