Tipy | Beauty | Srpen 2022

Tipy | Beauty | Srpen 2022

Hydratace, hydratace, hydratace. Tak zní rada snad všech odborníků na pleť, vlasy i výživu, který jsem za život potkala. Tricholog mi na uzdravení vlasové pokožky doporučil víc pít a přiměl mě utratit nemalý peníze za hydratační emulze a ampule, na doporučení kadeřnice používám hydratační produkty a žádný vyvážený jídelníček se neobejde bez dostatku neslazených tekutin.

Voda je zkrátka základ života. A zhruba 60 % našeho těla. Proto má v našem organismu nezastupitelnou funkci a její nedostatek se na našem zdraví i vzhledu projeví lusknutím prstu. Srpnové beauty tipy jsem se tak rozhodla zaměřit právě na hydratační látku, zázračnou kyselinu hyaluronovou. Ta napomáhá pokožce zadržet velké množství vody, která je uvolňována postupně, a pleť je tak déle hydratovaná, pružná a pravidelnou péčí dochází k její postupné regeneraci a k redukci vrásek. S věkem ale její obsah v pokožce klesá, proto je potřeba ji postupně dodávat v podobě kosmetiky, která kyselinu hyaluronovou obsahuje.

Neutrogena Hydro Boost® Body

Kdybych měla jmenovat jeden z mých nejoblíbenějších produktů letošního léta, bude to hydratační tělový sprej Neutrogena Hydro Boost® Body. Stříkám ho na sebe kdykoliv, kdy cítím, že moje pokožka umírá žízní, a na rozdíl od krémů a olejů nemastí a nešpiní tak oblečení.

CeraVe

Kosmetiku CeraVe jsem objevila už počátkem loňského jara a po obnovujícím krému na nohy CeraVe SA, který z mých nohou dokázal udělat chodidla, co už se nestydím ukazovat v sandálkách, jsem začala testovat i další hydratační produkty a nemůžu říct křivého slova. Poměr cena / výkon je fakt na jedničku s hvězdičkou.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?