Photo Diary || Září 2017

Photo Diary || Září 2017
Poslední měsíc prázdnin je fuč. Mám před sebou první den na vysoké a pomalu si začínám vytvářet jakýsi systém, jak to všechno zase zvládnout. Už odzvonilo těm pomalým ránům v kavárnách a propracovaným nocím. Teď je na čase se opět přizpůsobit. Přestat být pánem vlastního času a vytvořit si rutinu, kterou budu pěkných pár měsíců hezky následovat.
Když se nad tím ale zamyslím, není to vlastně tak zlé. Netvrdím, že bych každodenní “volno“ vyměnila za nine-to-five job, ale nějaký ten řád je v životě potřeba. A když ho za vás vytvoří někdo jiný, máte hned o starost míň.
Dnes to ale pojmeme ještě vzpomínkově. Prázdninově. S koncem září jsem si pro vás totiž připravila další Photo Diary, kde vám opět ukážu střípky z mého běžného života. Vydáme se spolu na farmářské trhy, prozkoumáme nová místa, kavárny, oslavíme narozeniny, dáme si podzimní brunch a navštívíme blogerské akce. Připraveni? Tak jdeme na to!
Konec léta jsem strávila s partou přátel v tomto horském ráji a byl to nádherný útěk z uspěchaného městského života. Nabrala jsem novou sílu, inspiraci a po návratu do Prahy jsem se s elánem vrátila do blogerského světa.
V tom jsem během září spustila rovnou dva projekty, ze kterých mám obrovskou radost – spolupráci s holkami z Ne Hladu a mou milovanou mapu kaváren.
Co se týče blogerských eventů, měla jsem možnost zúčastnit se představení nové kolekce CCC, která probíhalo na překrásné střešní terase Tančícího domu. Na akci jsme se sešly v opravdu skvělém složení blogerek, takže se z toho nakonec vyklubalo moc příjemné dopoledne.
Druhou akcí, která jednoznačně stojí za zmínku, je uvedení limitované edice Kiehl’s Ultra Facial Cream, která vznikla ve spolupráci s Autism Speaks. Na akci jsme měly možnost vyslechnout emotivní příběh rodičů chlapce, který trpí autismem, a dozvědět se tak o celé problematice víc. Zároveň jsme byly osloveny, zda bychom pomohly pouhým šířením tohoto videa, za jehož sdílení bude věnována finanční častka na podporu rodin zasažených autismem. Tak si teď dejte pauzičku od čtení a honem nasdílet!
Další parádní akcí, kterou jsem v září navštívila, byla již tradiční Veggie Náplavka, kde jsem měla možnost ochutnat historicky první NEJOGURT, který si pro nás přichystalo všem už moc dobře známé Nemléko. A názor? Za mě rozhodně vyhrává varianta s meruňkami!
A poslední lifestylovou novinkou, o které bych vám chtěla povědět, je masážní Studio Niky, které jsem před nějakou dobou objevila na Letné. Naprostá oáza klidu!
Ohledně nějakých těch novinek na pražské gastro scéně, navštívila jsem během uplynulého měsíce rovnou tři ze čtyř zajímavých nováčků. Prvním je nová kavárna Light Roast Coffee, která vznikla v moderní čtvrti nedaleko Palmovky.
Další úžasnou novinkou-nenovinkou je znovuotevřená Cukrárna Myšák, kterou si pod svá křídla vzalo Ambiente. A jak už to tak s Ambi bývá, jedná se opět o naprostou pecku. Interiér bere dech a káva i vše ostatní je na jedničku s hvězdičkou. Pokud by vás zajímal celý příběh, můžete si jej přečíst zde a zde.
Třetím skvělým počinem je taiwanské bistro HOJA, které nabízí tradiční pokrm (ten název po mě nechtějte) na mnoho různých variant. Já zatím vykoušela s kuřecím masem a jeho vegetariánskou verzi a velká paráda.
A poslední novinkou, kterou jsem zatím nestihla vyzkoušet, je Mercy bistro&café, které najdete na pražském Žižkově. Pokud tam tedy budete mít cestu dřív než já, určitě mi dejte vědět, jaké jsou vaše dojmy!
Co se týče dalších zářijových radostí, jak jste již mohli zaznamenat na mém Instagramu i zde na blogu, v polovině měsíce jsem se vydala na další sólo trip do Milána a poslední týden jsem pak strávila oslavami svých dvacátých narozenin a seznamovacím kurzem, který nadmíru předčil má očekávání. V kempu, který byl kolem dokola obklopen přenádhernou podzimní přírodou, jsme se sešli v moc fajn partě lidí a jsem sama zvědavá, zda nám tahle přátelství vydrží po celou dobu vysoké…
 
A jaký měsíc jste měli vy? 
Veronika ♥
P.s.: S kým se potkám na Prague Coffee Festivalu?

 

Sváteční brunch v Coffee room. ♥
Cafefin ♥
Event CCC ♥
Mamacoffee na Jiřáku ♥
Krásné překvapení na farmářských trzích ♥
Cukrárna Myšák ♥
La Bohéme Café ♥
Nová láska ♥
Veggie Náplavka ♥
Borůvkový NEJOGURT ♥
Mamacoffee Londýnská ♥
Náplavka ♥
Super Tramp Coffee ♥
Brewbar ♥
Nejoblíbenější rána ♥
HOJA ♥
Mezi Srnky ♥
Nové krásky ♥
Kiehl’s event ♥
Sweater weather ♥
Cafefin ♥
Kavárna co hledá jméno ♥
Narozeninové radosti ♥
HOJA ♥
Light Roast Coffee ♥
Trhy Jiřák ♥
Onesip Coffee ♥
Překvapení od Nominal ♥
Miluju a děkuju ♥

13 Komentáře

 1. 3.10.2017 / 7:33

  Jako vzdy nadherny fotky a super tipy! Hned bych si vsechno dala a hlavne taky kafe, hehe. <3 To vypada jako super zari, i vsechny ty akce zni skvele!
  Sandra

 2. Anonymní
  3.10.2017 / 19:06

  ty kosti jsou hrozný.. to jsi takhle byla i dřív, nebo hubneš záměrně?

  • 4.10.2017 / 8:02

   Právě naopak, dřív jsem byla mnohem větší:) A ty kosti uznávám, že nejsou ideální, ale takové jsou zkrátka mé proporce – vychrtlá ramena, ale zbytek normální, s tím nic neudělám:)

 3. 3.10.2017 / 19:06

  Krásné fotky a hezky prožitý měsíc 🙂 hlavně na té terase Tančícího domu to muselo být zajímavé. Ať se ti daří při studiu 🙂

  LENN

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?