Photo Diary || Duben 2019

Photo Diary || Duben 2019

Je to až neuvěřitelné, ale další měsíc je fuč. Měsíc plný aprílového počasí i prvního jarního sluníčka. Měsíc, kdy mě čekalo hned na několik výletů a krásných blogerských akcí. A jelikož mám pro vás v dnešním Photo Diary fotek víc než dost, nebudu to už dlouze natahovat a nechám vás nahlédnout do mého života bez zbytečných řečí;

Začátkem měsíce jsem se vydala na výlet do Tábora, kam jsem jela na  film o Instagramu #FollowMe promítaný v rámci festivalu Jeden svět. Po promítání následovala diskuze s Evičkou aka Flabgee a v nočních hodinách jsem se pak jednou velkou náhodou ocitla na koncertě Wohnoutů…

Druhý den ráno nás přivítalo krásné počasí, tak jsme se vydali na procházku po táborských zákoutích a kavárnách. Konečně si tak můžu odškrtnout slavné kavárno-knihkupectví Jednota, ze kterého jsem byla naprosto nadšená!

Na oběd jsme pak zašli do ujgurského bistra Rafariz, kde jsem poprvé v životě ochutnala tradiční plov (dušenou rýži s mrkví a krůtím masem v kotlíku).

No a samozřejmě nemohla chybět ani návštěva NePutovní pražírny, kde jsme si chvíli společně popracovali a užili si ten nekonečný klid maloměstského nedělního rána.

Návrat do Prahy pak byl o něco hektičtější, protože jsem si v dubnu nabrala ještě další práci pro klienty (copywriting) a zároveň se mi ve škole blíží konec semestru, takže se poslední dobou takřka neodlepím od obrazovky počítače…

Kavárna Čekárna, která má jednu z nejkrásnějších zahrádek v Praze!

Opět jsem zašla na vlasy k Lukymu

Pracovní ráno v Café Jen

Antonínovo pekařství a výborný chleba s tvarohem

Typika, která otevírá už v sedm ráno a poslední týdny je tak mojí pracovní základnou:)

V dubnu jsem se vydala ještě na jeden výlet po Čechách, tentokrát do Karlových Varů a Františkových Lázní, kde jsem byla vůbec poprvé v životě a rozhodně ne naposled!

Do Františkových Lázní jsem byla pozvaná na slavnostní otevření nové restaurace Bagel Lounge, která mi zároveň zařídila ubytování v nádherných apartmánech Revelton Studios v Karlových Varech.

Krátce po mém příjezdu do Varů pro mě přijel taxík a odvezl mě do Františkových Lázní. Tomu říkám boží press trip!

A řeknu vám, že Františkovy Lázně jsou tak nádherný město ♥

Pro Veru salát…

… pro ostatní dokonale vypadající bagely.

Po slavnostním zahájení jsme společně s dalšími blogery ještě chvíli relaxovali na nádherné terase, prošli si město i malé muzeum iluzí, které je soušástí apartánů, a ve večerních hodinách mě řidič odvezl zpátky do Varů.

Druhý den ráno jsem začala v kavárně Lékárna by City Roasters, kde jsem si rozložila mapku z nedalekého turistického centra, napsala pohled a naplánovala si, co všechno musím do odjezdu vlaku stihnout.

Několikahodinovou procházku jsem začala jak jinak než na kolonádě a s otevřenou pusou jsem obdivovala všechno, co se kolem mě objevovalo…

Na doporučení Janka z Honest Guide jsem vyjela lanovkou na rozhlednu Diana, kde najdete kromě krásného výhledu i rozkošnou minizoo.

Z rozhledny jsem se pak za doprovodu jarního sluníčka prošla na Jelení Skok a s předraženou kolou light jsem si užívala tu dokonalou pohodu (sedíte na terase uprostřed lesa) a výhled, který mě obklopoval.A samozřejmě jsem nemohla odjet z Varů, aniž bych neochutnala alespoň jeden pramen! (Nicméně, žádná sláva, povím vám…)

Odpoledne jsem se nakonec celá uťapaná vrátila na vlakové nádraží a naposledy jsem tiše poděkovala za tenhle skvělý pracovně-odpočinkový víkend, který jsem si po dlouhé době opravdu užila.

A v Praze zase zpátky k povinnostem… a k litrům kafe.

Cacao Prague

Jedna zákulisní fotka z flatlay studia Mocup.Space, kam chci teď pravidelně chodit fotit produkty. Hotový ráj pro všechny blogery i social media tvůrce!

SmetanaQ Café je teď (společně se Spell Coffee) moje vůbec nejoblíbenější kancelář ♥

Večerní procházka na Vyšehradě ♥

U nás v Elite Bloggers hubu ♥

Pokud jde o blogerské akce, prvním zážitkem bylo představení novinek finské kosmetiky Lumene, které se konalo v kouzelném houseboatu Port X.

A nechybělo ani výborné zdravé občerstvení od Le Smoofi.

Večery v John Reed Fitness Prague

Školní dvůr a pauza mezi přednáškami…

Cukrárna Myšák ♥

A po dlouhé době jsem si šla prácnout i do milovaného Alf & Bet ♥

Ve Skautském Institutu jsem nebyla ani nepamatuju, ale po nedávné návštěvě jsem si slíbila, že sem musím chodit pracovat častěji. Úžasný místo!

Velikonoční Náplavka ♥

Monolok Café a první letošní zahrádka!

I Need Coffee

S babičkou u Myšáka ♥

S Elite Bloggers jsme měli tuhle boží společnou snídani, při které jsme probrali všechny novinky a užili si parádní dopoledne ♥

Blogerky v akci:D

Moje nejoblíbenější večery na józe v YogAlive

Kavárna Čekárna

Další skvělý blogerský event pro nás uspořádala Nivea při příležitosti představení produktů Urban Skin Detox. Tématem byla pyžamová party a všechno bylo vyladěné do posledního detailu!

Akce probíhala v bytě se střešní terasou s nádherným výhledem na celou Prahu ♥

Café Letka

Dalším moc příjemným zážitkem byl kreativní workshop s Korálky.cz ♥

Už jste slyšeli o Spáleným bistru?

A jednoznačně nejlepším blogerským eventem dubna byl ten od Notino, přesněji představení vlasové řady Elseve Dream Long, který se konal v pražské Pragovce.

Celé odpoledne se neslo v duchu sedmdesátek a na programu byla i diskotéka na kolečkových bruslích!

A naprosto jsem se zamilovala do těhle copánků od Beauty Bar by Bara K.

Páteční večery ve Francouzském Institutu

Spálený Bistro

Restaurace Pastva

Jaro v Cukrárně Alchymista ♥

Ema Espresso Bar

V dubnu jsem také zašla do divadla na představení Bond / Medea, které mě naprosto nadchlo. Geniální humor, spousta skrytých vtipů a dokonale reflektuje dnešní svět a mediální manipulaci. Děj tam moc nehledejte, ale zážitek je to parádní!

A i Matějskou pouť jsem letos stihla!

Andy mě pozval na pět střel a já mu na oplátku vysvětlila, jak střílet ze vzduchovky:D

Krásné SmetanaQ Café ♥

Farmářské trhy ♥

Jeden náročnější večer, kdy jsem ze školy odcházela krátce po deváté…

Milované Spell Coffee ♥

Poslední blogerský event, o kterém vám chci povědět, pořádalo Origins, které nás vyvezlo na okraj Prahy, kde jsme společně s organizací Sázíme Stromy zasadili čtyřicet nových stromků!

Pozdravit nás přišel i starosta obce Zlonín, kde jsme stromy sázeli, a každý z nás si na stromek přibil svou jmenovku, takže až tudy budete někdy projíždět, hledejte kůl s mým jménem ♥

Alchymista ♥

Tvoje Máma

Po focení se Style of Becca jsme musely doplnit kofeinovou hladinku ♥

Rychlý oběd v Puzzle Salads

Školní studovna a výraz menšího zoufalství…

Spell Coffee

Celé velikonoční volno jsem věnovala práci a přípravám materiálů ke zkouškám…

Jak jste si duben užili vy? Máte pro mě nějaké tipy na další výlety po Čechách? A pokud by vás zajímalo více z mého každodenního života, nezapomeňte mě sledovat i na Instagramu, kde mě najdete jako @veronikatazlerova.

Mějte se krásně!

Veronika ♥

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?