Photo Diary || Březen 2020

Photo Diary || Březen 2020

Je nádherný sledovat, jak nám život někdy dokáže pěkně zamíchat kartami. Když jsem vám sepisovala únorové Photo Diary, svištěla jsem životem o sto šest, měla jsem stres z toho, kdy a jestli vůbec zvládnu dopsat bakalářku, odstátnicovat, dokončit všechnu práci, ke které jsem se zavázala… a najednou sedím doma na gauči, koukám do zdi a vymýšlím plán, jak přežít tohle zvláštní období (a nepřijít při tom o zdravý rozum).

Každopádně, abych vám přiblížila moje aktuální pocity, věřím, že se mi konečně podařilo překonat prvotní šok, utřídit si priority, uhasit všechny požáry a slibuju, že další články, které napíšu, budou už na pozitivnější vlně než ten poslední. Dneska pro vás mám tradičně střípky z uplynulého měsíce tak doufám, že vám při pohledu na fotky z kaváren a doby před karanténou nebude smutno, a tady je můj březen v obrázcích;

Letenská Cobra je jedna z posledních kaváren, kde jsem si šťastně počítačovala. Už se tak těším, až se nám kavárenský život zase vrátí!

Moje milované Café tout va bien

Návštěva u Lukyho, kterého teď silně postrádám. Odrosty mám snad do půlky hlavy a už začínám být dost zoufalá. Nikdy jsem si sama vlasy nebarvila, tak ocením jakékoliv tipy!

Chybíš mi, Emičko!

Úpravu obočí doma sice nějak zvládám, ale co si budem povídat, péči jako ve Spell Brow se to nevyrovná:)

Pracovní schůzka v krásném Home Kitchen na Andělu. 

V půlce března jsme s holkama pořádaly náš vůbec první blogerský bazar a tohle je jediná fotka, kterou jsem stihla cvaknout. Přišlo vás tolik, že jsem nevěděla, kam dřív skočit, a moc vám za to děkujeme! 

Poslední blogerským eventem (zřejmě na několik dalších měsíců), na který jsem zašla, bylo představení nové kolekce CCC Shoes & Bags pro jaro/léto 2020. Akce se konala v krásné DSC Gallery a součástí programu byl workshop s fotografkou Lucií Desmond. A jako každou akci Céček, kterou jsem měla možnost za ty roky spolupráce navštívit, jsem si ji moc užila ♥

Vzpomínka na ráno u Myšáka ♥

S Andym jsme nahrávali další epizodu Stylish Coffee Podcastu, tentokrát o našem pohledu na vzdělávání. Poslechnout si ji můžete tady

A teď pár střípků z doby od vyhlášení karantény…

Jelikož teď trávím mnohem víc času doma a chci tam mít (alespoň v rámci možností) příjemný prostředí, objednala jsem si na Notino tenhle boží aroma difuzér, který voní jako piña colada!

A konečně jsem se odhodlala zlepšit svůj líčící um a pořídila jsem si tekuté linky, se kterými se mi pracuje mnohem líp než s tuhými. Tyhle matné od NYX doporučuju všema deseti.

Jedno karanténní dopoledne jsem strávila v pekárně Le Caveau, kde jsem se naučila nařezávat francouzské bagety. Člověk nikdy neví, kdy se mu taková schopnost bude hodit, že?

Všichni lidé stojící za našimi oblíbenými kavárnami, pekárnami, bistry a obchůdky jsou v těžké situaci a pokud chceme, aby nám v době pokaranténní dál dělali radost, musíme je teď podpořit. V následujících dnech na mém Instagramu najdete seznam kaváren, které provozují výdejní okénka, a moc doufám, že to všichni zvládnou a bude už jen líp!

A na závěr vzpomínka na poslední březnový víkend, který jsem po dlouhé době strávila u nás na chalupě ♥

Jak zvládáte karenténu vy? Co děláte? Užíváte si volno, nebo máte práce nad hlavu?

Veronika ♥

2 Komentáře

 1. Lucie
  2.4.2020 / 21:04

  Milá Veroniko, mé dny v karanténě se tolik neliší od těch běžných výjimkou tedy je že nechodím ven každý den a nemohu navštěvovat oblíbené kavárny aj. Jsem na mateřské dovolené před karanténou jsme byli se synem denně venku ale ted radeji zůstáváme doma, syn je ještě maličkej 5 a půl měsíce takže mám strach aby něco nechytil. Takže si v těchto dnech vystačíme s pavlačí, kterou máme spojenou s bytem, jinak si hrajeme, když spí tak dělám domácí práce, čtu si nebo zkouším nové recepty. Taky už jsem zvládla vytřídit staré formuláře, účty, které už nejsou potřeba.
  Koukala jsem že Rebeka sdilela že hledáš k sobě spolubydlící tak ti držím palce a přeji ať ho najdeš! Pěkný den.

  • 3.4.2020 / 9:28

   Lucinko, moc děkuju za podporu, doufám, že se mi už konečně podařilo problémy s bydlením vyřešit:)

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?