Naše pařížské království

Naše pařížské království
Chvíli sněží, chvíli svítí sluníčko a hned na to z nebe zas padají dešťové kapky. Venku se nám počasí zase zbláznilo, proto jsem se dnes rozhodla zalézt do postele a celý tenhle blázinec pozorovat hezky z tepla domova. Popíjet zelené smoothie, poslouchat francouzské šansoniéry a k tomu ještě naposledy zavzpomínat na to naše pařížské dobrodružství.
Dnes vás vezmu do našeho malého království, které jsme si v Paříži zařídili přes moje oblíbené Airbnb (o kterém jsem psala TADY). Tentokrát jsme si pronajali celý byt, který se nacházel téměř v centru a byl ze všech stran obklopený krásnými kavárnami, pekárnami i všemožnými obchůdky.
U Louvre jsme byli za několik minut a  k tomu jsme se ještě stihli stavit pro kafe v Lockwoodu nebo skočit na parádní snídani do Bob’s Kitchen.
S hostitelkou Annou jsme se sice osobně nesetkaly, komunikovaly jsme jen přes Airbnb, ale vše proběhlo naprosto bez problémů. Byteček byl stejně útulný jako na fotkách a velmi rychle jsem se tu cítila jako doma. Ani vám nemusím říkat, jak se mi odsud pak nechtělo…
Hned vedle se nacházela stanice metra, kterým se tu dostanete třeba až na konec světa (nebo alespoň toho pařížského), ale na ta nejkrásnější místa jsme stejně chodili nejradši pěšky. Procházet se jen tak širokými bulváry, pozorovat šarmantní Pařížany a nasávat tu jedinečnou joie de vivre, má zkrátka něco do sebe. 
Podtrženo a sečteno, když nenápadně zapomenu na nefunkční topení (které jsme dost možná jen nedokázali zprovoznit), díky Airbnb jsem prožila nezapomenutelných pět dní v tomhle úžasným městě. Ani nevíte, jak já bych se do toho našeho království vrátila!
Ohledně našeho výletu mi od vás přišla spousta zpráv, tak doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, a pokud by vás ještě cokoliv zajímalo, nebojte se napsat.
Jsem moc ráda, že jsem vás mohla vzít, alespoň takhle virtuálně, s sebou a doufám, že jsem vás namotivovala sbalit kufry a zažít Paříž na vlastní kůži. Tomu totiž žádné články konkurovat nemohou, to je snad jasné.
P.s.: Pokud do kufru na tajňačku přibalíte i mě, vůbec se nebudu zlobit.
P.p.s: Nezapomeňte si ode mě vyzvednout kredit na první cestu s Airbnb!
Mějte se nádherně,
Veronika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 Komentáře

 1. 9.3.2016 / 15:48

  Jééé, ten byteček je přímo nádherný! <3 A jinak děkuji za virtuální výlet do Paříže – přečetla jsem všechny tvoje články a hned bych se tam sama taky vrátila! 😉

 2. 9.3.2016 / 18:39

  Nádhera!! Můžu se zeptat, kde nejdál jsi přes Airbnb byla? Pokukujeme s přítelem po Bali apod., tak by mě jen zajímalo, jestli nemáš zkušenost:)

  • 10.3.2016 / 6:06

   Zatím jsem s Airbnb byla nejdál asi ve Stockholmu, ale jedna baristka mi vyprávěla, že s Airbnb bydlela i na kávových plantážích ve Rwandě:) A Bali je už dost oblíbené, takže jsem si jistá, že tam určitě něco krásného najdete:)

 3. 10.3.2016 / 11:08

  Kráááááásne… (: tiež sa chystám do Paríže a ubytovanie budem riešiť podobne (:

  Daniela

 4. 10.3.2016 / 19:35

  No to věřím, že se ti od tamaď nechtělo. Moc krásné! 🙂

 5. 11.3.2016 / 7:41

  A jak vypadala koupelna? 🙂 Já mám totiž pocit, že všechny koupelny v Paříži jsou v naprosto příšerném stavu. 🙂

 6. 16.3.2016 / 10:18

  To je krááásna izba… Úplne som sa do toho zamilovala.:* Hneď teraz by som najradšej nasadla na lietadlo smer Paríž, škoda, že to nie je také jednoduché… :/

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?