Které šaty na ples?

Které šaty na ples?
Jak už většina z vás ví, v lednu mě čeká maturitní ples, a jelikož je výběr šatů dost zapeklitá záležitost, rozhodla jsem se zapojit do jejich výběru i vás. Dnes jsem si pro vás proto připravila další ze série plesových článků a doufám, že mi nakonec pomůžete vybrat ty nejkrásnější! 
V minulém článku jsem vám ukázala nádhernou večerní róbu z pravého hadvábí, kterou jste si, soudě podle vašich zpráv a komentářů, zamilovali tak jako já. Jelikož jde ale o maturitní ples, musím vzít v úvahu i vaše připomínky, že si s tou dlouhatánskou vlečkou asi moc nezatancuji a hrozí, že bych Míše vrátila šaty celé zničené…
Musím říct, že mě trable s vlečkou zprvu vůbec nenapadly, takže i dnešní model se bez ní neobejde. A pokud už jste se stihli podívat na fotky, je vám asi jasné, že odhalená záda a královská vlečka jsou zkrátka moje slabá stránka. Připadám si v takových šatech vždy jako princezna, která ledabyle skrývá vytetovaného orla. Tenhle kontrast jemnosti a tajemství mě neuvěřitelně baví!
Tak co na druhé šaty říkáte? Které se vám líbí víc?
Mějte se nádherně,
Veronika
šaty maturitní ples praha

šaty maturitní ples praha

 

šaty maturitní ples praha

 

šaty maturitní ples praha

 

šaty maturitní ples praha

8 Komentáře

 1. 15.10.2016 / 21:49

  Těžké se rozhodnout, jsou oboje krásné, ale asi bych volila ty z minulého článku.

 2. 16.10.2016 / 14:29

  Tyhle jsou také krásné, ale v těch předchozích ty mnohem lépe vynikla figura. Myslím, že žena by v šatech měla ukázat tu linii pasu a boků. To je zase něco, co se moc líbí mě. 🙂

 3. 16.10.2016 / 20:11

  Rozhodně ty z předešlého článku, tyto na postavě vypadají jako pytel. Tím nemám na mysli nic proti tobě, ale ty předchozí jsou elegantní, princeznovské, krásné. Tyto se jim nevyrovnají.

 4. 17.10.2016 / 20:34

  Zezadu jsou dokonalé ♥ a ta červená barv dodává šmrnc… ale vepředu mi něco schází 🙁 což jě škoda, ale i tak jsou jednoduché a krásné :))

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?