Dvacet pět kliků

Dvacet pět kliků

Proč „prostě se najez“ nepomůže s léčbou poruch příjmu potravy? Jak vypadaly nejlepší letošní aprílové žertíky? Proč bychom se neměli vymlouvat na algoritmy? Kam na nejlepší zmrzlinu v Praze? Je virtuální oblečení budoucnost? A jaké jsou nejpopulárnější mýty o covid-19 v českých médiích?

Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že se konečně blýská na lepší časy. Ať už co se týká života v Česku, tak toho mého. Vlasy sice pořád nemám a sebevědomí taky žádná sláva, ale rozhodla jsem se, že nemůžu dovolit, aby mě to brzdilo v tom, co ze srdce miluju. V psaní, focení a tvorbě jako takové.

V posledních týdnech jsem se proto pustila do několika změn a projektů, které už dlouho nosím v hlavě, a i když nás čeká ještě spousta práce, věřím, že se máte na co těšit. První vlaštovkou je přesun blogu na adresu www.veronikatazlerova.cz, kterým dávám po dlouhých letech sbohem Stylish Coffee, a další budou následovat.

No a abych vám to čekání na lepší časy trochu zkrátila, mám pro vás dnes rovnou pětadvacet odkazů na zajímavé články a videa, na které jsem v dubnu narazila. Hezké klikání.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?