30 nejhezčích kavárenských zahrádek v Praze

30 nejhezčích kavárenských zahrádek v Praze

Slunce svítí o sto šest, ledové drinky tečou proudem a kavárenské zahrádky už zase začínají praskat ve švech. A i když nám letošní dovolenkové plány trochu zkomplikovala jarní krize, věřím že i léto v Česku bude stát za to. Takže jestli plánujete výlet do Prahy, nebo jen hledáte místo, kde můžete v klidu vysedávat ve stínu rozkvetlých stromů, číst si knížku a usrkávat při tom ledovou kávu, čtěte dál.

Jak už jste asi z názvu pochopili, tentokrát bude řeč o kavárnách. Ty nejlepší jsem vám už sepsala v tomto článku, tak teď budu trošku konkrétnější. Na základě zpráv, které mi od vás chodí na Instagramu, jsem se vám rozhodla odtajnit mé oblíbené úkryty před světem, kde můžete v klidu relaxovat, odpočívat a nasávat tu jedinečnou atmosféru dlouhých letních dnů. Tak nažhavte kurzor a proklikejte si seznam nejkrásnějších pražských zahrádek, klidných vnitrobloků a prosluněných letních teras:

V jakých kavárnách (klidně i mimopražských) v létě nejradši vysedáváte vy? 

Pokud by vás zajímaly další kavárenské tipy a rádi byste vyzkoušeli něco nového, určitě mrkněte na mapu kaváren, kam pravidelně zaznamenávám dobré kavárny z celého světa. No a v neposlední řadě mě můžete sledovat i na Instagramu @veronikatazlerova, kde s vámi všechny novinky sdílím jako první.

Veronika ♥

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?