Tipy | Prosinec 2021

Tipy | Prosinec 2021

Rok 2021 se pomalu chýlí ke konci, a než vám tu zveřejním moje každoroční bilancování, mám pro vás prosincovou porci (dobře, spíš porcičku) tipů na nové kavárny, bistra, kosmetiku a projekty, které mě v uplynulých týdnech zaujaly.

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Co mě v prosinci oslovilo na pražské gastro scéně? Ambiente vzkřísilo českou hospodu U Kalendů, Cafe Tone spojilo síly s Reknihami a stvořili espresso bar Double Tone, mamacoffee otevřelo Café Nezisk, kavárničku, která věnuje každý měsíc prostor a zisk vybrané neziskovce, a Vinohrady se rozrostly o dva neotřelé podniky – The Electric Sheep Book Bar a Random sandwich bistro, které nabízí sendviče, drinky a… věci.

KOSMETIKA

Z beauty světa mám pro vás tentokrát jen jeden tip, a to na nádhernou unisex vůni Byredo Bibliothéque, která mi připomíná vůni starých knih a knihovny, kde se zastavil čas. Jednoznačně jeden z nejkrásnějších parfémů, jaký jsem kdy měla.

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?