Tipy | Prosinec 2020

Tipy | Prosinec 2020

Vánoce jsou za námi, prosinec u konce a já mám pro vás další článek s tipy na nové kavárny, kosmetické produkty, e-shopy, aplikace a projekty, které jsem si za poslední měsíc oblíbila. Tak si připravte hrnek kafe, talířek s cukrovím (jestli vám ještě nějaké zbylo) a přeji hezké čtení.

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Nechce se mi tomu ani věřit, ale i v tak bláznivé době vznikly v Praze hned dvě nové kavárny. První z nich, Grounds, vyrostla v Karlíně a už po první návštěvě mi bylo jasné, že se tam budu ráda vracet. Berlínské vibes, designový nábytek, parádní kafe i atmosféra… za mě velký dobrý.

Druhou kavárenskou novinkou je Kro Coffee, za kterým stojí parta ze slavné vinohradské Kro Kitchen. To jsem zatím měla možnost omrknout jen skrze výdejní okénko, ale už se moc těším, až (snad brzy!) posedím i uvnitř.

KOSMETIKA

Pokud jde o kosmetické tipy, vlasovou péči tentokrát vynechám, protože stále používám všechny produkty, o kterých jsem se vám zmiňovala v dřívějších článcích. Jediným nováčkem v mé výbavě je tenhle třpytivý Tangle Teezer, na který, od té doby, co ho mám, nedám dopustit.

Další prosincovou radostí je konturovací paletka NYX se kterou se snažím posunout můj vizážistický um o úroveň výš. Zatím pořád trénuji, ale vypadá to, že jsem na dobré cestě…

A posledním kosmetickým tipem je denní ochranný krém Estée Lauder, se kterým jsem zahnula mému oblíbenému Moisture Surge. Pleť je po něm krásně hydratovaná a svěží a já pořád nevím, jestli u něj zůstanu, nebo se vrátím zpátky ke Clinique… Těžké to rozhodování!

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky neustále doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

 

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?