Tipy | Leden 2022

Tipy | Leden 2022

První měsíc roku 2022 je u konce, a tak mám pro vás zase pár tipů na nové kavárny, bary, restaurace, kosmetiku a všechno, co mě během ledna zaujalo. Přeju hezké čtení.

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Co přinesl nový rok pražské gastroscéně? Lokál ve Vodičkově, Kafec na Letné, espresso bary Kávokno a Drip It v centru Prahy, vinný bar Lot of Wine, znovuotevření kavárny Pauseteria, karlínskou pekárnu Malé divy, IPPA Café na Hradě, americký bar Tretter’s v Obecním domě nebo veganskou a vegetariánskou kavárnu Můj Bagel. Kam vyrazíte jako první?

KOSMETIKA

Z kosmetiky mám pro vás tip na tabletky Beautiful Hair by Anna Brandejs, které obsahují ideální kombinaci vitamínů a živin přispívajících k udržení zdraví vlasů. Užívám je zatím něco přes měsíc, a tak se žádný velký zázrak nekoná, ale soudě podle zpráv a zkušeností, které jste mi posílali na Instagramu, brzy jednou přijde. Věřím tomu.

Dál bych chtěla všem z vás, kdo taky neustále bojujete s tmavými kruhy pod očima a otoky, doporučit sérum Croma Farewell Puffy eyes. Každé ráno a večer aplikujte dvě kapky do oblasti kolem očí, vmasírujte a slibuju, že noc strávenou mžouráním do počítače na vás už nikdo nepozná.

A poslední trio beauty tipů, které pro vás dnes mám, je z řad dekorativní kosmetiky. Konkrétně jde o korekční tyčinku Avéne Couvrance v odstínu Coral, která skvěle maskuje tmavé kruhy pod očima, Anastasia Beverly Hills Stick na konturování obličeje a rtěnku Bobbi Brown Lip Color v perfektním nude odstínu Beige. Na denní zvýraznění rtů zn. ideál.

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?