Tipy | Květen 2022

Tipy | Květen 2022

Lásky čas je fuč, a proto mám pro vás další porci tipů na nové kavárny, bary, restaurace, kosmetiku a prostě všechno, co mě v posledních týdnech zaujalo. Přeju hezké (snad sluncem zalité!) čtení.

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Co přinesl květen pražskému gastru? Tak třeba Kafe nůžky papír, přesněji kavárnu, bar, kadeřnictví, knihkupectví a antikvariát v jednom, DORADO specialty coffee, otevření letního baru v beduínském stanu Džungle BKAO, restauraci WOOD&STEAK, holešovickou Papriku, druhou pobočku Onesip coffee, konkrétně One2ip coffee na Újezdě, které je součástí nového (krásného!) concept store ONEST, re-opening Café Nábřeží, nový přírůstek do rodiny Na Břehu Rhôny, obchůdek Sugar MaMa, nuselský Čep & Pec nebo nový vinohradský bar B52.

KOSMETIKA

Z beauty světa pro vás tentokrát mám obecný tip, a to na všechno od značky péče o vlasy Balmain Paris Hair Couture. Kromě Moisturizing Styling Cream na hydrataci a vyhlazení vlasů před foukáním, bezoplachového kondicionéru Leave-in Conditioning Spray a olejíčeku Argan Moisturizing Elixir, o kterých jsem se vám tu už zmiňovala, jsem začala pravidelně používat i šampón a kondicionér, a mám takové tušení, že rozšiřování loga Balmain na všechny produkty, které na vlasy používám, bude ještě pokračovat.

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?