Tipy | Gastro | Červenec 2023

Tipy | Gastro | Červenec 2023

Co přinesl červenec pražskému gastru?

Have you heard? Brněnská INDUSTRA.COFFEE otevřela v Praze! Na dvorku 1981 Secondhand, kde si v otevírací době sekáče můžete odpočinout po nákupech, popovídat nebo si k vyzvednutí objednávky vzít kafe s sebou.

Další otevíračkou, která vám pravděpodobně neunikla, je opening Marie B, mladší sestry michelinské La Degustation Boheme Bourgeoise, kde vám naservírují čtyřchodové menu (formou carte blanche, takže nebudete předem vědět, co jíte) a gastronomický zážitek, na který pravděpodobně nezapomenete.

A zbytek už jen telegraficky: EMA na Masaryčce nahodila nový kabát, na Smíchově otevřela korejská pekárna Bakery 60, na Vinohradech italské pekařství Arte Bianca, Jídlovice mají další jídelnu v Karlíně, GastroOma přinesla ukrajinskou kuchyni k O2 Aréně a Burgerman poctivé burgery na Letnou. Ve Vršovicích se šušká o otevíračce asijského Mămăm Bistro a italské restaurace Piatto Caldo, v Královicích otevřela Markéta, The Miners mají další (údajně nejkrásnější) kavárnu a v srdci Karlína otevřelo superfood smoothie VIBE Bistro, unikátní koncept, který vznikl spojením dvou rodin, které už možná znáte – VITALVIBE a Wild & Coco.

No a pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren nebo sdílím na mém Instagramu @veronikatazlerova, tak se čas od času můžete podívat i tam.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?