Tipy | Beauty | Červenec 2022

Tipy | Beauty | Červenec 2022

Ať už jste ho (možná nevědomky?) slavili, nebo ne, šestého července byl světový den polibku, a proto mám pro vás dnes tematicky trio tipů zaměřených na líčení rtů. Které produkty jsem si v posledních týdnech oblíbila?

Soft & Precise

First things first – můj nejnovější objev na konturování jsou tužky na rty od Essence Soft & Precise v odstínech 302 a 203. Dají se kombinovat snad se všemi nude rtěnkami, co doma mám, a jedna stojí 30 (ne, nevypadla mi nula), třicet korun.

Bobbi Brown Crushed Lip Color

Další velkou červencovou láskou je pro mě rtěnka Bobbi Brown Crushed Lip Color v odstínu Blush, který je přesně tak akorát na každodenní nošení – rty nenápadně zvýrazní a po jídle nebo pití nezanechá ohraničené rty, jako tomu bývá zvykem u výrazných odstínů. Rtěnka je navíc obohacená o vitamíny E, C a ricinový olej, takže hezky vyživuje a zároveň hydratuje.

Bobbi Brown Lip Color

Trio tipů uzavírám ikonickou Bobbi Brown Lip Color, která má dokonale sytou barvu s polomatným finišem. Neutrální nude odstín Beige, který se hodí úplně ke všemu, jsem si pořídila už poněkolikáté.

A pokud se ptáte, kam zmizely gastro tipy, tak ty vám budu od teď přinášet v samostatném článku. Těšit se na ně můžete hned v tom následujícím.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?