Tak jsem zase utekla

Tak jsem zase utekla

Píšu blog, mapuju kavárny, buduju značky, a když je toho moc, utíkám do lesů, zní moje bio na Instagramu. A po třinácti měsících bez jediného dne volna v kombinaci s vánoční sezónou, která je v marketingu hotový očistec, toho na mě začátkem 2023 moc už bylo.

Tak jsem zase utekla. Tentokrát mezi pole a louky. Daleko od lidí. Mimo ruch vesnice i výletní trasy. Na Včelíny Želiv, kouzelný glamping na Vysočině, který ve dvou maringotkách a starém včelíně předělaném na chatku nabízí dokonalý soulad jednoduchosti, komfortu a splynutí s přírodou. 

A jak jsem si během našeho pobytu říkala snad každou minutu, bylo to nádherný. Zimu, která venku panovala, jsme přes plápolající oheň v kamnech a horkou venkovní vanu pomalu ani nevnímali. S hrnkem kafe v ruce jsme pozorovali srnky, co každé ráno pobíhaly po zasněženém poli, četli knihy, odpočívali a po dlouhé době jen tak… byli.

Děkuju za tyhle chvíle. Za skvěle zpracovaného průvodce s tipy na to, co v okolí navštívit. Za připravené dřevo i roztopenou vanu, která na nás v pátek večer čekala. Za výbornou zrnkovou kávu, kterou jsme si každé ráno připravovali. Za deskovky i dalekohled, po kterém jsem hned po probuzení sahala. Za možnost se na okamžik zastavit.

Až bude vlídnější počasí, moc ráda se na včelíny vrátím.

Zatím si to tam jeďte užít vy.

 

 

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?