Štědrý den

Štědrý den

Tak už je to tady. Na adventním věnci nám plápolá poslední vánoční svíčka, z pootevřených oken domovů vyhrávají koledy, vůně svařáku je cítit na míle daleko a tisíce malých dětí nedočkavě vyhlížejí Ježíška. Máme tu Štědrý den, čas, kterým začíná maraton návštěv, vánočních kafíček a rozbalování vytoužených (i těch méně vytoužených) dárečků.

Když jsem tak pár dní zpátky přemýšlela, čím vším si tento výjimečný den vyplním, rozhodla jsem se, že si ukradnu i chvilku na napsání článku. Blog pro mě totiž není jen práce, ale hlavně místo, které dává všemu, co dělám, smysl. Nejsem ten typ pisálka, co by tvořil do šuplíku. Všechny ty řádky, které se tu už skoro tři roky objevují, píšu hlavně pro vás. A jakákoliv odezva, ať už jde o milé komentáře, srdíčka na Instagramu nebo osobní maily, jsou pro mě tou vůbec nejkrásnější odměnou.

Psaní je pro mě totiž doslova pohlazením pro duši. Miluji, když se s vámi můžu podělit o všechny ty moje veledůležité myšlenky, tipy i radosti, které mi život přináší. Blogování možná není vždycky procházka růžovou zahradou, ale když za mnou někdo z vás přijde v kavárně, na ulici nebo kdekoliv na světě, vždy si zas a znovu uvědomím, jakou radost mi to ve výsledku přináší.

A tak jsem si na dnešní den v diáři pastelově růžovým perem vyznačila i dvě hodinky, které věnuji jen a jen vám. Mám za sebou už jedno vánoční kafíčko v kouzelné kavárně Nový Svět, procházku romantickými uličkami Prahy, další kafe s mými přáteli v Ema Espresso Baru a teď nastal ten pravý čas, abych trochu té vánoční nálady poslala i vám.

Takže, moji milí čtenáři, přeji vám, abyste si dnešní den užili ve společnosti svých nejbližších, radovali se z tančících světýlek a nevyzpytatelných prskavek, rozbalili si ty nejneočekávanější dárky a – co je nejdůležitější – byli šťastní. A to nejen dnes nebo o Vánocích, ale po celičký rok.

Doufám, že tu společně oslavíme i mnoho dalších Vánoc a že vás mé (možná občas trochu naivní) řádky budou rozveselovat i v následujících letech. Děkuju vám z celého srdce, že společně můžeme tvořit něco pro mě tak důležitého, jako je Stylish Coffee. 

Mějte nádherné Vánoce!

Veronika ♥

 

4 Komentáře

  1. 25.12.2017 / 9:02

    Moc ti to sluší 🙂 přeji krásné prožití Vánočních svátků hlavně hodně štěstí, zdraví a lásky 🙂

  2. 25.12.2017 / 10:58

    Doufám, že tvé Vánoce byly také nádherné a pohádkové 🙂 Věřím, že tvé články nadále takové budou a s chutí a radostí se na tvůj blog budu vracet i v následujícím roce 🙂

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?