Plesová sezóna začíná!

Plesová sezóna začíná!
Tak už nám to zase začíná! Dlouhé večerní šaty, jehlové podpatky, vysoké drdoly a protančené noci! Miluju ty nablýskané plesy, kdy na chvíli odhodíme džíny i tenisky a stanou se z nás krásné princezny. Kdy bývalí profesoři nahodí oblek a babičky zase opráší své jediné společenské šaty, které už něco pamatují. Letošní plesová sezóna pro mě bude ještě o to významější, neboť mě čeká můj vlastní maturitní ples! 
A s blížícím se datem samozřejmě přichází jeden z hlavních úkolů – vybrat ty dokonalé šaty. A co si budeme povídat, najít je může být celkem oříšek. Proto jsem se rozhodla vytvořit pro vás sérii článků, kde vám postupně ukážu několik šatů a doufám, že mi při výběru trochu pomůžete!
Nemůžu říct, že bych měla své vysněné maturitní šaty. Můj postup při jejich výběru byl spíš opačný – věděla jsem, co nechci. V žádném případě nechci vypadat jako třpytivý dort, který se díky obruči ani nevejde do dveří. Což mi seznam plesových salónů právě zredukovalo tak na pětinu…
Naštěstí jsem se na konci léta dozvěděla o pokladu jménem Míša Dúcká a když jsem se podívala na několik modelů od téhle šikovné návrhářky, měla jsem jasno. Šaty musím mít jedině od Míši. Před pár týdny jsme si tedy domluvily schůzku, na základě které jsem si včera v Butiku Soline vyzkoušela trojici překrásných šatů.
A dnes vám ukážu první z nich dlouhou večerní róbu z pravého hedvábí, která mě nejvíce okouzlila svou vlečkou a drobnými kamínky kolem pasu. Co vám budu povídat, cítila jsem se v nich opravdu královsky…
Tak co na ně říkáte? A jaké šaty jste měli na svůj ples vy?
Mějte se nádherně,
Veronika
maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

 

maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

 

maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

 

maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

 

maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

 

maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

 

maturitní šaty ples salon praha michaela ducka

 

16 Komentáře

 1. 28.9.2016 / 12:14

  Wow, tak ty šaty jsou opravdu krásné. Doufám, že až budu za rok maturovat, budu mít taky tak nádherné. 🙂

 2. 28.9.2016 / 14:47

  Krásné! Akorát si v nich asi moc nezatančíš 🙂 teda pokud nemají takovéto udělátko pod, které jejich délku krapet zmenší 🙂

 3. 28.9.2016 / 17:00

  Ta vlečka je krásná 🙂 Ta červená se k tobě hrozně hodí, jen se mi šatky nelíbí tolik zepředu. Teda jsou krásný, ale přeci jen maturiťák je jen jednou a přijdou mi vepředu takové mdlé.. ale zase budou vypadat perfektně s červenou rtěnkou 🙂
  http://www.linheart.cz

 4. 28.9.2016 / 17:26

  Jsou to pěkné šaty, ale podle mě se nehodí na maturitní ples. Alespoň ne pro maturantku. Zdají se mi na to moc obyčejné. Působí jako šaty, které si na sebe vezmeš, když jdeš na něčí maturitní ples, ale ne když je to tvůj ples. Ale to je jenom můj názor.

  Story by NikaV

  • 29.9.2016 / 17:54

   Máš pravdu, že nejsou tak zdobené, jako většina maturitních šatů, ale to je i můj záměr:) Nechci se moc blýskat a zářit na míle daleko:)

  • 15.10.2016 / 13:41

   Vůbec nesouhlasím, tohle bych si na cizí maturitní ples nevzala. Volila bych něco střídmějšího, aby si mě s maturantkou nikdo nespletl.
   Na postavě vypadají hezky, jsou nepřeplácané (ne všechny holky nutně musí být „princezny v dortu,“ čímž nechci říct, že se to nějaký týká tebe, myslím to vzhledem k tomu, co většinou holky berou), ale právě na vlečka jim dává nádech šatů pro zvláštní příležitost. 🙂

 5. 29.9.2016 / 15:41

  To je mi nádhery! 🙂 Akorát na tančení není ta vlečka nejvhodnější, no. Abys nám nezakopla 🙂 (nebo se takové věci dějí jen mě? :D)

  • 29.9.2016 / 17:55

   Jůli, to máš pravdu:) Ale vzhledem k tomu, že jsem taneční ani nedichodila, mám pocit, že toho elagantního tančení stejně tolik nebude:D

 6. 29.9.2016 / 20:23

  Krásné, jednoduché a elegantní :). Tyhle jsou zatím fav, uvidíme, jaké další se tu objeví :).
  Jinak můj maturitní ples mě čeká až (nebo už?) za dva roky.. Moje pocity jsou smíšené.
  Dát do jedné noci takovou sumu peněz (je nás ve třídě jen 20 a jaksi další třída nás nechce -_- -> jsou to prostě děti), no nevím. Já mám radši něco jednoduššího… Klidně bych za ty peníze někam se třídou vyjela a pořádně si to tam užila :).
  gingerjannie.blogspot.cz

 7. 29.9.2016 / 22:14

  Jsou krásné, ale také bych je moc nedoporučila. Všude je zmatek, moc lidí a najednou ti vlečku někdo přistoupne a šaty jsou zničené (nejedna zkušenost). Doporučila bych nějaké, které se tak snadno nezašlápnou (i když třeba nechtěně) někým dalším v tvém okolí 🙂 Vím, že tím přicházíš o spoustu krásných a zajímavých šatů, ale věř mi, že by ti pak zničených šatů bylo neskutečně líto (nebo pokud bys je půjčovala, zaplatila bys skoro celé šaty).
  Těším se na další článek! 🙂

 8. 30.9.2016 / 16:23

  Tak tyhle jsou vážně krásné, už teď se těším na to, jak vypadají ty další 🙂

  Teď bych si přála, aby i má škola měla takový ten typický maturitní ples a já si mohla vzít nějaké speciální šaty, které si jindy nevezmu.

  http://moimelea.blogspot.cz

 9. 2.10.2016 / 21:28

  Verčo, jsou dokonalé. Nevím, jak vypadají ty ostatní, ale rozhodně v těchhle červených budeš nepřehlédnutelná 🙂 Krásný den, Iva

 10. 4.10.2016 / 20:40

  Já jsem měla na svém maturitním plese ty nejvíc otřesné šaty… ale měli je i všichni ostatní, takže jsem nijak nevynikla. Díky tomu, a pár dalším drobnostem, na ten večer nevzpomínám s nějak velkým nadšením. Dnes bych asi dala peníze do něčeho jiného. Ale to je jedno, určitě to není tak, že všechny plesy jsou mizerné, ten svůj si určitě moc užiješ.
  Šaty se mi líbí a znám i Míšu, jednou jsem o ní psala článek pro jeden server o návrhářích. Jen nevím, nakolik by byly na maturitní ples praktické. Myslím, že by ti je lidé pošlapali a to by byla škoda.

 11. 30.1.2017 / 20:56

  Šaty to jsou opravdu nádherné, jen si nedokážu představit, jak bych v nich tančila..

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?