Photo Diary || Listopad 2017

Photo Diary || Listopad 2017

Jak já už jsem se na tuhle chvíli těšila! Právě si hřeju promrzlé ruce o šálek kávy, čichám tu pronikavou vůni, poslouchám vánoční písničky, které vyhrávají ze všech koutů kavárny a chystám se vám sepsat všechny krásný momenty mých listopadových dní. Prohlížím si při tom tu hromadu fotek, co se mi zase nashromáždila, a když zpětně vzpomínám, zas a znovu si uvědomuji, že všechno není tak zlé, jak se nám občas může zdát. Je totiž jen na nás, zda se budeme soustředit na chvilky plné stresu a nestíhání, nebo zaměříme pozornost na ty malé radosti a kouzelné okamžiky všedních dnů.

Abych už ale přestala chodit kolem horké kaše, přejdu radši rovnou k věci. Listopad pro mě byl hlavně ve znamení školy, stále si snažím nastolit nějaký režim, který dá mým dnům pevný řád, ale s velkým úspěchem se nesetkávám. Z diáře na mě snad každý týden křičí nějaký deadline, píšu jednu práci za druhou a mám pocit, že do konece června si moc neodpočinu. Jediné, co mě ale po těch několika posledních letech na gymnáziu, kde jsem se dost trápila, drží nad vodou, je fakt, že konečně vidím ve studiu smysl. Až na pár předmětů mě náplň přednášek neuvěřitelně baví a zajímá, což je něco, za co nepřestávám být vděčná.

Co se týče toho blogerského života, ač nemám na všemožné akce a spolupráce tolik času, kolik bych si přála, i tak jsem během uplynulého měsíce měla možnost pár zajímavých eventů navštívit.

Mezi ně patřily narozeniny rozkošného designového obchůdku NILA store, kde jsem si vyhlídla hned několik nádherných vánočních dárečků, hygge večer se značkou S.Oliver, nádherný vánoční workshop s L’Occitane, kde jsme spolu s dalšími blogerkami balily voňavé kosmetické balíčky a vázaly překrásné čelenky z živých květů, nebo večírek na pražském letišti, kde jsme se dozvěděly o top adventních destinacích roku 2017, prohlédly si novou walk trough zónu Aelia Duty Free a zažily atmosféru prostor určených pro VIP cestující. No, co vám budu povídat, v kontrastu s mým low cost cestováním to byl vážně zajímavý zážitek!

Ohledně nějakých těch malých radostí, po skvělé zkušenosti s únikovkou, kterou jsme s přáteli vyzkoušeli v říjnu, jsme se rozhodli v tradici pokračovat a využili tak pozvání od Locked in Prague, kde jsme si zahráli parádní hru Operace Anthropoid, která nás nebavila o nic míň! Vážně moc hezké šifry, atmofséra, příběh… můžu jen doporučit!

Zároveň jsem ještě během listopadu stihla vyjet na rychlo výlet do mého milovaného Berlína (článek zde) a strávit den na našem Fashion Hand Bazaru v The Senses, který jsem si (hlavně díky vám) moc užila!

Většinu času jsem pak ještě strávila nad úpravami nového blogu, který konečně před pár dny spatřil světlo světa a já budu moc ráda, pokud mi do komentářů napíšete, jak se vám líbí!

A abych nezapomněla i na nějaké ty kavárenské novinky, v listopadu na Palmovce otevřela ségra slavného Ema Espresso Bar, která v sobě spojuje designovou kavárnu, pekárnu a v budoucnu prý i pražírnu! Jmenuje se Alf & Bet a vážně stojí za návštěvu!

Aby to tu ale nebylo celé jen o mně, budu moc ráda, pokud mi do komentářů napíšete, jak jste si listopad užili vy a zda se už chystáte na Vánoce!

Užijte si fotky a mějte se krásně,

Veronika ♥

 

Narozeniny Nila store

Bistro

Bistro 8 Vinohrady

Gourmet Pauza

La Bohéme Café

Elite Bloggers Hub

Vánoční workshop s L’Occitane

Coffee Corner Bakery

Hygge event se značkou S.Oliver

Alf & Bet

Café Lounge a jeden kloboučník

Onesip Coffee

Fashion Hand Bazar!

Café Lounge

Ráno v Café Jen

Studio Hairtrend

Ema č.2

Alf & Bet

Cukrárna Alchymista

Večírek na pražském letišti

Alf & Bet

Dos Mundos Korunní

Blogerská parta na Fashion Hand Bazaru!

Coffee room.

6 Komentáře

 1. 4.12.2017 / 19:35

  Krásné fotky, jde vidět, že sis čas, který jsi měla, opravdu užívala 🙂 Co se týče Vánoc, tak na ty se těším. Už jen dokoupím pár dárků a jsem ready 🙂

 2. 11.12.2017 / 18:18

  Můj listopad byl hodně stresující, hlavně kvůli škole. Ach jo. Já se jenom těším, až už o ní nebudu muset psát, mluvit, přemýšlet… je toho teď hodně a já prostě ani nevím, jestli mi to za to stojí. Když jsem studovala na bakalářský program, tak mě to bavilo, ale nyní se vyloženě trápím. Nechci to teď, pár měsíců před koncem vzdát, což je to jediné, co mě drží nad vodou.
  Závidím ti, že máš možnost navštívit tak krásné akce. Je od pořadatelů moc milé, že na tebe myslí ♥ určitě je moc příjemné, když se člověk cítí obletovaný jako opravdová celebrita 😉
  Přeji ti úspěšný prosinec ♥

  • 11.12.2017 / 20:20

   Péťo, já měla podobné pocity poslední dva roky na gymnáziu, ale řekla jsem si, že když už mám za sebou tak dlouhý kus, tu cestu prostě dojdu. A ty to určitě zvládneš, já tomu věřím!

 3. 14.12.2017 / 9:31

  Ach to vypadá jako pohádka. Kéž by mi bylo znovu 20 a měla jsem celou vysokou školu před sebou ♥

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?