Photo Diary || Listopad 2019

Photo Diary || Listopad 2019

Můžete mi prosím vysvětlit, jak se to stalo, že už za tři týdny budou Vánoce? Od nástupu do školy se můj život proměnil v jeden nekonečný to-do list a vůbec nestíhám sledovat, kam všechny ty dny mizí. A kdyby nebylo Instagramu a těhle článků, ve kterých si vždycky zavzpomínám na všechny radosti, které mě potkaly, zřejmě bych na polovinu věcí už dávno zapomněla. Ale jak všichni víme, honit bycha je zbytečné a článek tu, jak vidíte, taky je, takže už to nebudu natahovat a pojďte se opět podívat, jak vypadal můj měsíc v obrázcích:

S mým podcastovým parťákem Andym aka @thatboy.cz jsme se vydali na otevření nového showroomu Zalanda 

Většinu listopadu jsem pak strávila klasicky počítačováním v pražských kavárnách, takže i dnes mám pro vás pořádnou dávku tipů. Pro začátek Narcoffee Roasters, Ema Espresso Bar a Spižírna 1902. 

V polovině měsíce jsem už začínala mít pocit, že je můj život, i přes všechny akce a různorodost práce, kterou dělám, dost stereotypní, a potřebovala jsem změnit prostředí. Tak jsem si jednoho večera koupila jízdenky do Brna, zarezervovala Airbnb a vydala se na (pracovní) výlet. O tom, jak mi to pomohlo získat nadhled a nabrat nový dech, jsem se vám rozepsala v tomto článku.

Z brněnských kaváren tentokrát padla volba na Kafec Brněnský a prověřený Skøg Urban Hub.

V Praze jsme si s moc šikovnou fotografkou @neoneti střihly na smíchovském Manifesto Winter Market první vánoční focení

Po dlouhé době jsem taky zašla do Kavárny co hledá jméno, ale nemůžu se zbavit pocitu, že lidé s počítačem jsou tam spíš na obtíž… Jaké z ní máte pocity vy?

Jedna rychlofotka před nahráváním další epizody našeho Stylish Coffee Podcastu. Moc děkujeme za ty krásný reakce, které do vás s Andym dostáváme!

Pár střípků z otevíračky beauty studia Re: Create Yourself, kde vám po ránu umyjí hlavu, oživí vám pleť, nalakují nehty, namalují vás… Zkrátka všechno, co je potřeba pro to, abychom se ráno cítily krásné a fresh

Moje oblíbený zákoutí ve SmetanaQ Café, kde poslední dobou často píšu seminárky, bakalářku i články na blog.

Fotící rande s Beccou a můj oblíbený Letec espresso bar

Od psaní bakalářky jsem si na chvíli odskočila na Tezenis party, kde měl koncert Mikolas Josef.

Konečně jsem se taky dostala do Pilot Café, nové kavárny na Letné, kde jsem rozhodně nebyla naposledy!

Díky spolupráci s mým milovaným Notinem jsem zase otestovala pár novinek a se všemi jsem opravdu moc spokojená. Ať už jde o vlasovou péči Olaplex, bělicí zubní pastu Swissdent Crystal, Vichy deodorant pro citlivou pokožku nebo můj vůbec první epilátor Braun Silk-épil 9 SensoSmart Wet & Dry, u kterého oceňuji hlavně použití ve sprše, kde je to mučení o chlup snesitelnější. Doslova:)

A samozřejmě nemůžu vynechat i nějaký ten knižní tip. Listopadovou novinkou v mé knihovně je skvělá kniha Jak na sítě

Další moje kavárenská srdcovka – útulné Café Tout va bien.

A jak už tomu tak bývá, v listopadu se spustila lavina vánočních večírků a eventů. Následující fotky jsou z krásného vánočního dýchánku s La La Design, který se konal v holešovickém Port X a který jsem si vychutnala do posledního doušku ♥

A od kafíček a Vánoc zpátky do přednáškových místností…

… a k večernímu psaní seminárek a bakalářky.

Nové nehty od nejšikovnější Verunky z nehtového studia Vědomá krása

A samozřejmě nemohla chybět ani návštěva (dobře, hned několik návštěv) u pana Myšáka.

V posledním Photo Diary jsem vám psala o tom, že jsem od kamarádek dostala k narozeninám kreativní odpoledne v kavárně Maluj, a konečně jsme našly společný termín a šly jsme se vyřádit!

Díky mé práci jsem měla možnost podívat se na interní soutěž baristů McCafé a řeknu vám, že jsem byla moc mile překvapena. Jsem fakt ráda, že se kávová osvěta začíná šířit konečně už i do velkých řetězců.

Kromě výletu do Brna jsem v listopadu utekla z Prahy ještě jednou, a to když jsem jela pomoct kamarádům čistit les, ve kterém pořádají letní tábor. Celý den jsme káceli staré stromy (dobře, kluci káceli, já tahala dřevo) a sázeli nové. A i když pršelo, fučelo a všichni jsme byli komplet od bahna, stačila chvilka u ohně a všechno bylo zase fajn ♥

Urban Café a návrat zpátky k (čistý) pražský Veru.

Klasický páteční francouzštiny a nekonečné úkoly, který nám lektorka vždycky zadává. Ale stojí to za to. To ne, že ne:)

A posledním listopadovým zážitkem, o který se s vámi chci podělit, je brunch s Notinem, které si pro nás v Cacau přichystalo vánoční workshop. Zdobily jsme obří dárkové ponožky, popíjely punč z kouzelných plecháčků (nebo kafe) a užily jsme si fakt pohodový páteční dopoledne. Děkuju za tak krásný závěr měsíce!

A poslední kavárenský tip – vršovické Café Jen

Jak jste si listopad užili vy? 

Veronika ♥

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?