Photo Diary || Červenec 2020

Photo Diary || Červenec 2020

Píše se dvacátýho osmýho července, venku praží sluníčko a já sedím v mý oblíbený kavárně, piju ledový kafe a po očku sleduju hodinky, abych nezmeškala let. Za pár hodin odlétám do Chorvatska (teda pokud nám nezruší už třetí let v řadě) a jelikož vám z naší cesty chci připravit samostatné články s tipy na to, co vidět, ochutnat a zažít, přináším vám červencové Photo Diary už dnes.

Zároveň je to zřejmě poslední článek z této rubriky, protože jsem si konečně ujasnila, jak chci svojí tvorbu vést dál. Všechny fotky, které tu vidíte, sdílím i na mém Instagramu a čas, který trávím jejich opětovným upravováním, chci radši věnovat jiným věcem. Od teď tak budu tyhle střípky z mého života publikovat hlavně na mém instagramovém profilu @veronikatazlerova a blog bude místem pro články s větší přidanou hodnotou. Kromě stálic jako jsou Kliky a moje hluboký myšlenky, se tak nově můžete těšit i na občasný souhrn tipů na místa nebo produkty, které jsem za uplynulé časové období objevila.

Doufám, že vás budou moje texty i dál bavit, a tady je můj (zřejmě poslední) měsíc v obrázcích;

Po roce jsem zase strávila večer v krásné SUN.DAY Terrace, která je hotová oáza klidu v jedné z nejvytíženějších částí Prahy. 

V seznamu letních zahrádek nemohla chybět ani holešovická Osada, kterou mám sice dost z ruky, ale za těch čtyřicet minut jízdy tramvají mi vždycky stojí.

No a když už jsme u těch zahrádek, nesmím zapomenout ani na parádní vnitroblok Kafe Petrohradská. Na horké letní večery značka ideál!

Jak asi víte, farmářský trhy jsou moje srdcovka. A v létě, kdy jsou plný čerstvýho ovoce, je miluju ještě o kousíček víc ♥

Objev měsíce, malinkaté Café Susu. Slečna, co mě obsluhovala, sice neuměla česky ani anglicky, ale na celkovém dojmu mi to nijak neubralo. Kouzelný místo.

Donut Shop otevřel na nové adrese. Byli jste už?

A nejžhavější novinka pražské kavárenské scény (pominu-li třetí EMU, která otevřela v Karlíně a kterou jsem do odletu nestihla navštívit), je stylové Acid Coffee na Letné.

Schůzky a randíčka v Café Savoy

I v červenci jsem pokračovala v boji s foťákem a kromě desítek hodin online kurzů jsem absolvovala i workshop focení od Olympusu.

Pracovní schůzka v krásném Café Letka

Většinu měsíce jsem strávila pendlováním mezi Prahou a tím naším lesním královstvím, kde celé tři týdny probíhal dětský tábor. Přechody mezi pražským a táborovým životem byly sice dost krutý, ale jsem moc ráda, že jsem tam mohla vždycky alespoň na pár dní být.

Tenhle 100% žitný chléb z pekárny La Petite France si s sebou vozím skoro všude. Určitě ho někdy vyzkoušejte.

Pražský dny plný dobrýho kafe, práce pro klienty, psaní článků a focení ♥

V butiku Jo Malone London  na mě po návratu z lesa čekal krásný dárek – tři nové parfémy z kolekce Blossom ♥

Behind the scenes z focení úvodní fotky k článku o tom, jak napsat bakalářku.

Naprosto dokonalá paletka očních stínů Makeup Revolution, kterou jsem si objednala z Notino. Aktuálně stojí necelé tři stovky a ty barvy mě moc baví!

Karanténa, neplánovaný stěhování a osobní (foto)krize mi daly celkem zabrat, což se podepsalo i na mých vlasech, tak jsem si na vaše doporučení koupila tabletky Curapil a doufám, že je dám brzy zase dokupy…

A ještě pár radostí z Notino, které teď používám – vyživující šampon, kondicionér a termoochranné mléko z řady Kérastase Nutritive a micelární vody Nuxe.

Kdykoliv se ocitnu v Holešovicích, zajdu do Barry Higgel’s Coffee. Láska až za hrob.

Randíčka v Emě samozřejmě nemohla ani v červenci chybět!

BOHO Café & Store na Jiřáku mě poslední dobou baví čím dál tím víc.

Pracovní chvilky v Tvojí mámě a v letenské Cobře.

Letní manikúra od nejšikovnějších slečen ze salónu Vědomá Krása

Ach, ty letní večery v Bokovce!

Jak jste si červenec užili vy?

Veronika ♥

4 Komentáře

  1. Michaela
    14.7.2021 / 21:05

    Ahoj, máš moc krásné fotky, můžu se zeptat na co fotíš a přes co je upravuješ? Děkuji:)

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?