Photo Diary || Červenec 2019

Photo Diary || Červenec 2019

Červenec byl krásný měsíc. Měsíc plný dlouhých letních večerů na břehu Vltavy, nocí uprostřed lesa, pařížských kaváren a hlavně skvělých zážitků a lidí. Těch správnejch lidí. A abych na nic z toho hezkého, co mě potkalo, nezapomněla, dala jsem zase dohromady všechny fotky a mám pro vás dnes další, tentokrát už červencové, Photo Diary.

Začátkem měsíce jsem odletěla do Paříže na EACA International Advertising Summer School. Tam jsem strávila celkem devět dní a o tom, co jsem v Paříži dělala a proč na tenhle začátek léta budu ještě dlouho vzpomínat, se můžete dočíst v tomto článku.

Po návratu do Prahy mě čekal nekonečný maraton nevyřízených mailů, úkolů a restů, které se mi nahromadily během pobytu v Paříži, tak jsem většinu času strávila prací a vysedáváním v mých oblíbených kavárnách.

Měla jsem tak možnost navštívit i pár nových podniků, které v Praze v poslední době otevřely. Jedním z nich je Lights Coffee, příjemná kavárna nedaleko I.P. Pavlova s krásnou myšlenkou – z každé účtenky jde fixní částka deset korun na konkrétní charitativní projekt. 

Konečně jsem také zase zašla na sobotní trhy na Náplavce ♥

Produkty z řady Sébium od Biodermy používám už víc než pět let a zatím jsem neobjevila lepší pomocníky v boji proti pupínkům:)

Během července jsem byla v John Reed Fitness jen párkrát, ale zato každý den hodně chodím a večer cvičím venkovní jógu na Vyšehradě nebo v Grébovce. Ten pocit, kdy ležíte v trávě a koukáte na modrou oblohu, je bezkonkurenční!

Další kavárenská novinka Café Tvaroh otevřela na Letné a ve vnitrobloku najdete jednu z nejkrásnějších zahrádek v Praze!

Několik červencových dní jsem strávila uprostřed lesa, kde první tři týdny prázdnin s přáteli pořádáme dětský tábor. Já tada poslední roky jezdím kvůli povinnostem už jen na krátké výjezdy, ale i tak jsem si každou chvíli mimo civilizaci moc užila!

A když jsem se zrovna nebrodila bahnem a nepropalovala si bundu o polňačku, objevila jsem v Praze ještě jednu novou kavárnu. Jmenuje se Laforme Bakery & Café a věřím, že si ji zamilujete tak jako já.

No a během pražských dní nesměla chybět ani návštěva mojí letní srdcovky, restaurace Podolka v Podolí. Má naprosto boží sezení na břehu Vltavy a o tom, jak dobře tam vaří, ani nemluvím!

Rodinné oslavy a sešlosti u nás probíhají zásadně v baru La Casa de la Havana vieja.

Pokud jde o blogerské eventy, v červenci jsem stihla jen jeden, a to slavnostní otevření 27jewelry, za kterým stojí moc šikovná designérka a zlatnice Lenka Kerlická.

Dalším zajímavým místem, které v Praze v posledních týdnech vzniklo, je Edison Filmhub. Tam najdete kromě kina i kavárnu, kterou jsme s Beccou po focení samozřejmě hned otestovaly ♥ A krásným závěrem měsíce byl spontánní výlet na sever, kde jsem strávila dva naprosto dokonalý dny. Hlavním cílem naší cesty byl Stánek Maliník, na který jsem měla zálusk už pěkně dlouho. V Bedřichově jsem tak narychlo našla přes Airbnb tohle útulné ubytování v podkroví a vyrazili jsme.

Když jsem byla malá, každé léto jsem trávila na Prezidentské chatě, tak jsme ji samozřejmě nemohli vynechat a zašli jsme tam alespoň na výborný oběd. 

Pak jsme se procházeli po lesích, sbírali borůvky a užívali si krásy Jizerských hor ♥

Druhý den jsme se už brzy ráno vydali směr Liberec, kde jsme hned zapadli do mojí oblíbené kavárny Jedno Kafe

No a somozřejmě nemohla chybět ani slavná liberecká Mikyna!

Jak jste si červenec užili vy?

Veronika ♥

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?