Naše úspěchy a pády roku 2019

Naše úspěchy a pády roku 2019

Nemožné se stalo skutečným. Mám za sebou další semestr. Došla jsem k pátému ze šesti milníků mýho vysokoškolskýho studia a už mě čeká jen poslední. Ten vůbec nejtěžší. Ale o tom vám tu dnes povídat nechci. Jak už jsem vám psala koncem prosince, díky zkouškovému mám zase na chvíli víc času na psaní a všechny projekty, na kterých pracuji, a náramně si tohle období užívám. Pustila jsem se tak konečně do psaní obsáhlého článku o zdravém hubnutí a výživě, kterým bych chtěla jednou pro vždy vyvrátit všechny mýty, které po internetu kolují. A když mi dáte ještě přibližně třicet hodin čistýho času, abych si načetla další studie a pokryla vše důležité, slibuju, že bude stát za to. 

Doufám tedy, že mi odpustíte, že dnešní článek je jen taková informační rychlovka, ve které s vámi chci sdílet první epizodu našeho Stylish Coffee Podcastu, kterou jsme s Andym v novém roce nahráli. Probíráme v ní, co za úspěchy a fuckupy nás v roce 2019 potkalo, jak a proč se nám (ne)podařilo splnit naše předsevzetí a na závěr pro vás máme jedno malé překvapení.

Tak pokud jste nový díl ještě neslyšeli, zapněte si vaši oblíbenou podcastovou aplikaci, připravte si kafe a přeju příjemný poslech!

Veronika ♥

6 Komentáře

 1. Andrea
  14.1.2020 / 16:08

  Veru, tak na článek o mýtech ve výživě se moc těším! Snad tě bude bloggování v roce 2020 stále stejně bavit a přeji ti, aby tě objevilo co nejvíce lidí, protože rozhodně je o co stát!

 2. Anonym
  21.4.2020 / 11:24

  Ahoj Veru, miluju vaše podcasty, kromě skvělého obsahu mi vyhovuje délka okolo půl hodiny, protože déle času většinou nemám a stopovat to a pouštět si podcast pak od té chvíle stopnutí je na nic, uchází mi pak kontext. Jen tak dál!

 3. Anonym
  8.8.2020 / 8:25

  Ahoj, už dlouho nevyšel podcast. Už jste to zabalili, nebo je jen prázdninová pauza nebo tak?

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?