Jak v sobě najít motivaci?

Jak v sobě najít motivaci?

Píše se poslední adventní neděle a já právě sedím v mé oblíbené kavárně, v ruce držím hrnek filtrovanýho kafe a vychutnávám si tenhle okamžik, kdy po dlouhé době nikam nespěchám. Mám před sebou necelé dva měsíce zkouškového a tím pádem zase mnohem víc času na práci a psaní (článků na blog i bakalářky). A i když mi ten otravný hlásek někde hluboko v hlavě pořád říká, že jsem ve skluzu a že když se teď nezačnu učit na státnice, tak vyletím rychlostí blesku, mám zase obrovskou chuť tvořit. Chci fotit fotky na Instagram, sepisovat vám moudra, která jsem vyčetla ve všech těch chytrých knížkách, co čtu po večerech, nahrávat podcasty. Chci s vámi sdílet každou radost v mém životě a rozebírat témata, která mě pálí. Chci s vámi diskutovat a být tu pro vás. A v neposlední řadě chci, abyste mě poznali ještě o kousek blíž.

Jak asi víte, nejsem ten typ blogerky, která plní Stories hodinami video obsahu a sdílí každou maličkost, která se jí přihodila. Nenávidím svojí křivou pusu a když se vidím na videu, nejradši bych celý zbytek života chodila s plátěným pytlem na hlavě. Proto zakládám svojí tvorbu hlavně na fotkách a textech, které jsou mi ze všeho nejbližší. Ale vím, že to k poznání toho, jaký člověk je, nestačí.

A tak jsem moc ráda za to, že jsme se s Andym v říjnu pustili do společného podcastu, kde na sebe ve vší surovosti občas prásknu i věci, které jsem nikdy nikomu neřekla. Kde jsem sama sebou. Nepřipravená, spontánní, (občas) sarkastická Veru. K dnešnímu dni Stylish Coffee Podcast čítá už šest epizod, ve kterých probíráme přátelství, marketing, obchod s informacemi, motivaci nebo zákulisí našich životů a obzvlášť z posledních dvou mám fakt radost. Pořád jsme žabáci, s každým dílem se snažíme zlepšovat a doufám, že je to alespoň trošku znát.

Pokud vám teda poslední díly unikly a chtěli byste mě poznat trochu víc, budu moc ráda, když si nás pustíte třeba k balení dárků, zdobení stromečku nebo pečení vánočního cukroví. A jestli si po poslechu najdete i chvilku na to udělit nám hodnocení, moc nám tím pomůžete. Stylish Coffee Podcast najdete na Apple Podcasts i Spotify a 26.12. se můžete těšit na speciální vánoční epizodu, kde bude hostem moje kamarádka a blogerka Domča Pokludová.

Mějte krásné Vánoce!

Veronika ♥

 

6 Komentáře

  1. Andrea
    23.12.2019 / 13:58

    Verunko, jak ty můžeš napsat, že bys nejradši chodila s pytlem na hlavě? Jsi strašně pěkná slečna a podcasty od tebe mě moc baví. Jsem moc ráda, že to pro nás děláš.

  2. Anonym
    8.1.2020 / 21:48

    Miluju váš podcast a taky celý tvůj blog! Vždycky na něm hledám motivaci, protože toho máš ještě mnohem, mnohem víc než já, a vždycky, když se mi něco nechce, říkám si, že Veronika by to udělala ?

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?