Kanárská jízda

Kanárská jízda

„Letí ti to v sobotu v sedm ráno z Vídně, na letišti v Las Palmas tě vyzvedne…“

„Počkej, ty letíš taky, ne?“

Telefonát, kterým začala naše spontánní, kanárská jízda. Čtyři dny téměř bez spánku, plný natáčení, smíchu a těch nejkrásnějších zákoutí, co na Gran Canaria jsou. Dny nabitý od rána do noci, ve společnosti tří skvělejch kluků, se kterýma je radost pracovat.

A i přes to, že můj plán, jak budu každé ráno vysedávat na terase našeho apartmánu a kochat se výhledem na Puerto Rico, fotit duny v Maspalomas a usrkávat espresso v historických uličkách Veguety, úplně nevyšel, byla to jízda, na kterou budu ráda a dlouho vzpomínat.

No a protože pro vás tentokrát nemám zdaleka tolik fotek, abych vás dokázala přenést na sluncem zalité Kanárské ostrovy, nabízí se jen dvě možnosti, jak to vyřešit – buď se můžete podívat do výběrů na mém Instagramu, kam jsem vám všechny střípky z naší cesty uložila, nebo rychle koupit letenku a zažít ostrov na vlastní kůži. Tady je pár tipů, které by se vám mohly hodit:

 • Pokud poletíte z Vídně, nechte auto v Panda Parken. Bezplatně vás odvezou na letiště i zpátky a jestli se vám na Kanárech zalíbí tak, že si budete chtít pobyt prodloužit, pro Pandu to není problém.
 • Na objevování Gran Canaria si vyhraďte alespoň týden. Navštivte kávovníkovou plantáž a malebné vesničky na severu ostrova, ztraťte se v uličkách Veguety, historické části hlavního města Las Palmas, pozorujte východ slunce nad písečnými dunami v Maspalomas a večer zakončete v zábavním parku Holiday World.
 • A jestli vás láká kanárská kuchyně, ochutnejte typické papas arrugadas, vrásčité brambory s pikantní omáčkou mojo rojo, a na kafe se zastavte v jedné z poboček Café Regina.

4 Komentáře

 1. Veronika
  15.4.2022 / 8:39

  Ahoj Veru, těšíme se na podrobnosti a další fotky z tvojí cesty. Doufám, že budou:) Vypadá to, že jste si to skvěle užili:)
  Hezké Velikonoce:) V.

  • 15.4.2022 / 21:28

   Verunko, podrobnosti budou, o celé mojí nové práci. Jen si to chci ještě nechat projít hlavou… Promyslet si, jak a kdy vám o tom povědět 🙂 Taky přeju krásné Velikonoce!

 2. Veronika
  18.4.2022 / 10:33

  Veru, tak to se určitě všichni moc těšíme:) Btw. Tvůj článek o marketingu je bezva a velkým přínosem. Hezké pondělí:)

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?