Fashion Inspiration || Babí léto

Fashion Inspiration || Babí léto
Co si budeme povídat, léto už je skoro u konce, dny jsou kratší a horké dny nás už pomalu opouštějí. Nic z toho však není důvod ke smutku, právě naopak! Máme před sebou překrásné babí léto, období, které mám (hned po jaru) snad ze všech nejradši. Čas, kdy můžeme vrstvit, experimentovat s barvami i materiály a vymýšlet kreativní kombinace, aniž bychom přitom umírali vedrem.
A jak už to tak tady na blogu chodí, ani tentokrát moje módu milující dušička nezůstala v klidu a vydala se opět na průzkum do toho lákavého zootího světa, aby tam pro Vás (i mě) vybrala několik kousků, které udělají tohle období ještě krásnější.
Navíc prý po cestě potkala i nějaké sympatické lidi z marketingu, zašla s nimi na kafe a domluvila pro Vás
slevu 10% při zadání kódu BABILETOSESTYLISHCOFFEE, která platí na všechno nezlevněné zboží jen do konce srpna!
Takže pokud jste se do všech těch výšivek, volánků a krajek zamilovali stejně jako já, zahoďte výčitky a udělejte si radost. Občas je to potřeba:)
Mějte se krásně a dejte mi do komentářů vědět, který kousek učaroval Vám,
Veronika ♥

15 Komentáře

 1. 18.8.2017 / 8:18

  Vybrala si fakt krasny kousky Veru!!! Hlavne ty vsechny halenky me moc zaujaly a do tech bilych bot s kytickama jsem se uplne zamilovala!!!! <3
  Sandra

 2. Anonymní
  18.8.2017 / 15:55

  Aneb jak vydělávat na svých čtenářích..

 3. 20.8.2017 / 16:15

  Teda Veru, díky tobě zase moje peněženka zaplakala 😀 Ale mám díky tvému kódu slevu o necelé 200, což je rozhodně plus 🙂 Na zootu mají skvělé věci. A baví mě, že se neplatí poštovné.

  • 20.8.2017 / 18:48

   Péťo, tak snad ty kousky pořádně unosíš:) Já tam také moc ráda nakupuji, vždy si objednám několik typů a velikostí na výdejnu a když mi nic nesedí, jednoduše si nic nevezmu:)

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?