Dublin love

Dublin love

Léto utíká neuvěřitelně rychle. A stejně tak i můj pobyt v Dublinu. Před chvílí jsem čekala na svůj ranní flat white a najednou sleduji západ slunce na pláži. Chápete to?

I když jsem tu na dva týdny, zdá se to být jako prodloužený víkend. Pomalu se začínám bát, že nestihnu navštívit všechny památky, kavárny, nádherné mosty a rozkošné obchůdky, které tohle přátelské město skrývá. 

Pravda, zásluhu na tom má i fakt, že jsem každý den ve škole. Neděste se ale po přečtení toho odstrašujícího slova. Tady je pro mě škola o něčem úplně jiném. Každý den poznám spoustu lidí z celého světa, což je hrozně fajn! 

(I když musím přiznat, že Italové a Španělé si to tu celkem podmanili.) 

Zkrátka jen neustále chodím ulicemi a nestačím vstřebávat všechny dojmy, které z Dublinu mám. Lidé jsou vstřícní, architektura nádherná a dobré kavárny a bistra mi tu také nechybí. Ráj na zemi.

Pokud sem budete mít někdy cestu, určitě navštivte bistra Considered Cafe a Industry, které se nachází hned naproti sobě v Drury Street. A pak si zajděte jen o dveře dál do Kaph, které patří mezi nejlepší espresso bary v Dublinu. 

První týden za mnou a pomalu se mezi námi rýsuje nějaký vztah, řekla bych. Uvidíme, jak mě ještě překvapí…

VT

P.s.: Nezapomeňte, že můžete soutěžit o cestovatelský deník Luckies, kam si můžete uchovávat všechny své zážitky a vzpomínky! A do konce srpna máte při zadání kódu STYLISHCOFFEE slevu 10 % na celý nákup na Zoot.cz, tak šup, ať vám nic neuteče:)

7 Komentáře

 1. 10.8.2015 / 11:41

  Čím více fotek vidím, tím více se chci do Irska podívat! :O Ta země mě láká svou překrásnou přírodou a chladnou atmosférou severu. Však já se tam snad jednou také podívám… 😀 Musím chválit tvé fotky, jsou nádherné… 🙂

  • 12.8.2015 / 20:49

   Děkuju za tip:) Druhý výlet jsem už podnikla, ale bojím se, že na hiking už nebudu mít čas… Ale věřím, že tu nejsem naposledy!

 2. 12.8.2015 / 7:57

  Minulý rok jsem byla v Dublinu také ve škole a také jsme čekala, že potkám spoustu lidí z celého světa, ALE opravdu Italové a Španělé tvořili většinu studentů na škole. Co si budeme povídat jsou prostě všude, ale i tak to bylo skvělé! Užívej si tam každou chvilku :))

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?