Site icon VERONIKA

Dublin love

Léto utíká neuvěřitelně rychle. A stejně tak i můj pobyt v Dublinu. Před chvílí jsem čekala na svůj ranní flat white a najednou sleduji západ slunce na pláži. Chápete to?

I když jsem tu na dva týdny, zdá se to být jako prodloužený víkend. Pomalu se začínám bát, že nestihnu navštívit všechny památky, kavárny, nádherné mosty a rozkošné obchůdky, které tohle přátelské město skrývá. 

Pravda, zásluhu na tom má i fakt, že jsem každý den ve škole. Neděste se ale po přečtení toho odstrašujícího slova. Tady je pro mě škola o něčem úplně jiném. Každý den poznám spoustu lidí z celého světa, což je hrozně fajn! 

(I když musím přiznat, že Italové a Španělé si to tu celkem podmanili.) 

Zkrátka jen neustále chodím ulicemi a nestačím vstřebávat všechny dojmy, které z Dublinu mám. Lidé jsou vstřícní, architektura nádherná a dobré kavárny a bistra mi tu také nechybí. Ráj na zemi.

Pokud sem budete mít někdy cestu, určitě navštivte bistra Considered Cafe a Industry, které se nachází hned naproti sobě v Drury Street. A pak si zajděte jen o dveře dál do Kaph, které patří mezi nejlepší espresso bary v Dublinu. 

První týden za mnou a pomalu se mezi námi rýsuje nějaký vztah, řekla bych. Uvidíme, jak mě ještě překvapí…

VT

P.s.: Nezapomeňte, že můžete soutěžit o cestovatelský deník Luckies, kam si můžete uchovávat všechny své zážitky a vzpomínky! A do konce srpna máte při zadání kódu STYLISHCOFFEE slevu 10 % na celý nákup na Zoot.cz, tak šup, ať vám nic neuteče:)

Exit mobile version
Přejít k navigační liště