Cena / výkon

Cena / výkon

Jestli už mě nějaký ten pátek znáte, asi víte, že investice do kvalitního oblečení, jídla nebo kosmetiky jsou za mě dobře utracené peníze. Ještě větší radost mi ale (pochopitelně) dělají nákupy u značek, které nabízí kvalitu za nízkou cenu. A i když jich v oblasti beauty není mnoho, mám pro vás dnes tři tipy na výjimky, které potvrzují pravidlo. Doufám, že vám jejich produkty poslouží tak dobře, jako slouží mně.

  • Weleda – Značka Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin. Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu, která vyrábí produkty výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství a (jak alespoň všude uvádí) s láskou a respektem k přírodě.
  • Ziaja – Polskou značku Ziaja založili lékárníci Aleksandra a Zenon Ziaja v Gdaňsku. Zenon Ziaja pracoval v nemocniční lékárně a ve volném čase experimentoval s vlastními recepturami pro výrobu mastí, což ho nakonec dovedlo k myšlence na vlastní podnikání. Spolu s manželkou dal proto život Ziaje, značce kvalitní, a přitom dostupné kosmetiky na pleť, tělo i vlasy.
  • Dermacol – A do třetice ikona českého make-upu, značka založená v barrandovských filmových ateliérech v roce 1966. U jejího zrodu stála Olga Knoblochová, první česká vizážistka, přezdívaná jako Lady Dermacol, která dodnes (v neuvěřitelných devadesáti letech) ženám dokazuje, že líbit se může každý, stačí jen vědět, jak na to.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?