10 článků, které si chcete přečíst

10 článků, které si chcete přečíst

Občas si říkám, že se mnou není něco v pořádku. Poslední roky se totiž dokážu se vystresovat i z toho, co by mi mělo naopak život zpříjemňovat. Ať už jde o všechny ty nepřečtené knížky, ze kterých jen pravidelně utírám prach, nová videa na YouTube nebo články, které nestíhám číst.

Pořád musím mít přehled. O všem. Nedokážu nad něčím jen tak mávnout rukou a nechat to být. Kdykoliv mi něco není jasné, volám na pomoc strýčka Google. Nejsem schopná jít spát, dokud si nepřečtu všechny nové příspěvky mých oblíbených blogerek, zprávy ze světa marketingu a všemožné novinky z české i světové gastro scény.

Na YouTube odebírám zajímavé speakery, jejichž slova mi vždycky vezmou dech, každý čtvrtek pravidelně hltám Show Jana Krause a pokud některé video nechám ležet ladem, musí se jednat už o opravdu velkou hloupost. (Což se u mých oblíbených youtuberů bohužel? moc často nestává…)

Zkrátka a dobře, nic mi nesmí uniknoutNemůžu si pomoct. A na rovinu přiznávám, že je to trošku na hlavu. Články čtu v tramvaji, při jídle, mezi přednáškami… kdykoliv mám pár minut volna, otevírám zázrak jménem Bloglovin‘.

(Pokud jste o Bloglovin‘ ještě neslyšeli, je nejvyšší čas to napravit. Tenhle skvělý pomocník vám automaticky stahuje nejnovější články ze všech webů, které si zvolíte, a nemusíte tak zdlouhavě vyťukávat jejich adresy, kdykoliv si chcete něco přečíst. Třeba Stylish Coffee můžete začít sledovat právě teď.)

A jelikož při tom svém neustálém informačním maratonu občas narazím i na témata, o která bych se s vámi ráda podělila, připravila jsem si dnes pro vás pár odkazů, které v posledních dnech proletěly mou sociální bublinou. Než se ale pustíte do čtení, udělejte si pohodlí, uvařte si kafe a (hlavně!) na chvíli hoďte všechny starosti za hlavu. Tenhle čas si přeci chcete vychutnat do posledního doušku;

…a co vy? Používáte Bloglovin‘ ke sledování svých oblíbených blogů? A jaké zprávy a články vás v posledních dnech zaujaly?

Veronika ♥

15 Komentáře

 1. 25.3.2018 / 15:30

  Bloglovin používám docela dost, zaprvé na zachycení novinek a za druhé pro inspiraci na svoje články:) Děkuji za tipy ke čtení a nedá mi to jinak než ti napsat, že ty růžové vlasy ti moc sluší:)

 2. 25.3.2018 / 19:03

  Bloglovin sice mám, ale daleko radši odebírám blogy a weby přes feedly, a pak samozřejmě taky přes blogger.

 3. 26.3.2018 / 14:50

  Zajímavé tipy na články, člověk má hned o některých věcech lepší přehled 🙂 Místo Bloglovin používám feedly 🙂

 4. Karolína
  29.3.2018 / 23:35

  Můžu se zeptat – jak dlouho ta růžová od kadeřníka vydrží? Na jednu stranu se mi celkem líbí, že mizí rychle, ale na druhou bych brala, aby se to nesmylo hned…modrá mi vydržela asi tři měsíce, ale růžová nikdy nic moc.

 5. 15.4.2018 / 17:54

  Veru, tyhle články musíš dělat častěji! Velmi zajímavá témata 🙂

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?