Tipy | Únor 2022

Tipy | Únor 2022

Dlouho jsem přemýšlela, jestli se v současné době sluší vydávat článek oslavující radosti bezstarostného, konzumního světa. Světa, kde si užíváme pomalé snídaně v kavárnách, s příchodem jara měníme odstín rtěnky a za řemeslný chleba z Esky dáme sumu, ze které se našim babičkám protáčejí panenky. Světa, který mi umožňuje tvořit, pracovat odkudkoliv si zrovna usmyslím, žít.

Pak jsem si ale řekla, že právě pro to, jaká nejistota se poslední dny a týdny vznáší ve vzduchu, bych únorové Tipy měla vydat. Podělit se s vámi o malé, úplně zbytné radosti, ze kterých se (jedno obrovské díkybohu) ještě pořád můžeme radovat. Únorová porce tipů na nové kavárny, bary, restaurace, kosmetiku a projekty, které jsem od posledního článku objevila, tak budiž vydána. A já vám přeju hezké čtení.

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Pokud jde o gastro novinky, únor přinesl několik sourozenců zavedených pražských jmen – eM3 Coffee otevřelo svou druhou pobočku v Modřanech, La Forme Bakery na Jiřáku a Mezi Srnky na Smíchově. Na barové scéně se zrodil Liquid Office Bar, za kterým stojí parta z Hemingwaye, v centru spustila svou první českou pobočku francouzská cukrárna Aux Merveilleux de Fred a ve Vršovicích se objevilo Lya Beer Café, spojující řemeslné pivo a coworking.

KOSMETIKA

V beauty okénku mám pro vás tentokrát kromě tipu na sérum Croma Farewell Oily Skin, které mi pomáhá předcházet zvýšenému maštění pleti, a tudíž tvorbě černých teček a pupínků, i malý dárek – slevu 10 % na celý sortiment Medaprex, kde najdete i spoustu dalších značek a produktů, které jsem vám doporučovala v některém z předchozích článků. Slevový kód zní VERU10 a je platný do neděle (27.2). Uplatnit ho můžete na úplně všechno kromě produktů v akci a ve slevě.

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

 

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?