Tipy | Listopad 2021

Tipy | Listopad 2021

Za okny padá první (pražský) sníh, a pokud to stejně jako já považujete za pádný důvod k tomu zapálit vonnou svíčku, uvařit si čaj a celý den nevylézt z bytu, můžete si tuhle adventní pohodu zpříjemnit listopadovou várkou tipů na nové kavárny, bistra, restaurace, kosmetiku a projekty, které mě v posledních týdnech zaujaly.

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Co mě v listopadu oslovilo na pražské gastro scéně? Nová kavárna The Miners kousek od Staromáku, letenské bistro & bar s koulema, bramborový ráj na Pankráci, druhá pobočka Avocado Bistra, další expanze pekárny Zrno Zrnko (už ani nestíhám sledovat, kde všude otevírají), kavárna IPPA Café na Břevnově, kouzelná kavárnička SīTÚ Coffee & Tea, spirituální bistro Juice Me Baby a v neposlední řadě klub Ambiente, kam se můžete stavit jak na kafe, tak na nákup vánočních dárků, nebo slavná kavárna Slavia v novém kabátě.

KOSMETIKA

Z kosmetiky mám pro vás tip na dva produkty v tyčince, na kterých si ujíždím čím dál tím víc. Prvním je make-up Skin Foundation Stick od Bobbin Brown, který v tmavším odstínu (mám Cool Almond) používám na konturování obličeje. Druhou listopadovou obsesí, kterou vám chci moc doporučit, je rozjasňovač od Lancôme (odstín Intense Gold) z řady Tient Idole Ultra Wear, kterou ode mě (pokud blog čtete už nějaký ten pátek) moc dobře znáte.

Dalším produktem, který jsem si poslední dobou oblíbila, je dlouhotrvající tužka na rty Bobbi Brown, konkrétné v odstínu Beige, kterou používám na nenápadné vykreslení rtů, když se nechci moc výrazně líčit. V kombinaci s leskem zn. ideál.

MIŠMAŠ

V kategorii co se jinam nevešlo mám tip pro všechny milovníky vonných svíček, a to na kolekci REPLICA od Maison Margiela, která je inspirována vzpomínkami na konkrétní místa a okamžiky – od pomalého nedělního rána, přes horkou mýdlovou koupel, po večery strávené v jazzovém klubu. Já na nočním stolku By the Fireplace a voní nádherně!

Když už jsme u těch drobností, které dělají domov domovem, mým dalším tipem je vyhledávač nábytků a dekorací Favi, který za vás projde všechny možné e-shopy a naservíruje vám produkty, které hledáte, hezky přehledně na jednom místě. Já tam za skvělou cenu ulovila tyhle nádherné skleničky z českého křišťálu, a kdybyste chtěli nakouknout do mého soukromého Favi wishlistu, můžete se na něj podívat tady.

A posledním mišmaš tipem je Advent na Střeše Lucerny, kam radši zajděte co nejdřív, protože… víte jak to dneska je.

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?