Tipy | Gastro | Prosinec 2022

Tipy | Gastro | Prosinec 2022

Co přinesl konec roku pražské gastroscéně? 

Café Hrneček

Letenský Hrnek má mladšího bráchu! Na rozdíl od Hrnku je Hrneček jen malý espresso bar se zaměřením na výběrovou kávu, ale nebojte, o hladu vás ani tam nenechají. 

Kavárna Tika

Coffee, flowers, stories. Tři pilíře, na kterých stojí kavárna s květinářstvím Tika, kterou jsem nedávno objevila uprostřed karlínské kancelářské džungle. Ideální místo na rande, co myslíte?

tãst

Žádný koncept, divné jméno, ale chtějí tam všichni. tãst je nová restaurace kousek od Petřínských sadů, a i když by se mohlo zdát, že lokalitou cílí hlavně na turisty, opak je pravdou – chtějí být místem hlavně pro nás, lokály, co hledají nejenom kulinářský, ale i kulturní zážitek.

POT&TO GARDEN

Skrytý koutek a oáza klidu u Karlova mostu. V bistru POT&TO Garden najdete vše od snídaní, přes víkendové brunche až po večeře. Menu je založené na bramborách, ale jenom o nich to není.

William Thomas Bakery

Brněnská řemeslná pekárna William Thomas Bakery se rozrostla o další provozovnu – první v Praze! Několikrát denně tam pečou tradiční sladké i slané francouzské pečivo, tak se stavte pro máslový croissant nebo křupavou bagetu.

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren nebo sdílím na mém Instagramu @veronikatazlerova, tak se čas od času můžete podívat i tam.

 

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?