Tipy | Duben 2022

Tipy | Duben 2022

Aprílový měsíc (a s ním snad i počasí) je u konce, a tak přišel čas na další tipy na nové kavárny, bistra, kosmetiku a projekty, které mě během něj zaujaly. Přeju pohodové čtení!

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Co přinesl duben pražské gastro scéně? Tak třeba espresso bar KÁVAlírka na Praze 5, který je tak nový, že zatím nemá ještě ani profily na sockách, kavárnu Caficko, Věnečkový butik, The Pitchers Bar v kobce na Smíchovské náplavce nebo kavárnu a bistro Spectre.

KOSMETIKA

Z kosmetiky pro vás mám tip na značku Origins, ke které se pravidelně a ráda vracím už několik let. Jednou z hlavních hodnot, na kterých Origins stojí, je velký respekt k síle přírody, a proto se snaží vracet planetě zpět vše, co si z ní bere – ať už prostřednictvím minimálního balení produktů, recyklovatelných a znovu plnitelných obalů, výsadbou stromů (sama jsem s Origins několik stromů vysadila) nebo dodržováním udržitelných principů ve vlastních prodejnách.

A i když bych vám bez váhání doporučila úplně všechny produkty, které jsem za ty roky vyzkoušela, vypíchnu tři, které mám od Origins vůbec nejradši: malinkatého bojovníka s velkým účinkem Super Spot Remover, který si poradí s pupínky a jizvičkami po akné;

balzám Nourishing Avocado Lip Butter na hydrataci a zjemnění rtů (občas ho používám i jako noční masku a rty jsou ráno krásně lesklé);

a můj all-time favourite Original Skin Matte Moisturizer, který splňuje vše, co od hydratačního krému očekávám – je lehký, hydratuje, ale nemastí, osvěžuje, hezky pleť připraví na aplikaci make-upu a navíc naprosto nádherně voní!

TELEGRAFICKY

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?