Tipy | Červen 2022

Tipy | Červen 2022

Přichází prázdniny a s nimi i čas na letní tipy na nové kavárny, bistra, bary, kosmetiku a projekty, které mě v posledních týdnech zaujaly. Přeju hezké čtení!

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Co přinesl červen pražskému gastru? Tajemnou Anežku, kavárnu v zahradách Anežského kláštera, jejíž (na Instagramu vyprávěný) příběh mě fascinuje od prvního příspěvku, avantgardní Monkey Bar, Domestique bistro, kde si přijdou na své všichni vášniví cyklisti, LOOK Kitchen & Coffee v OD Kotva nebo nejnovější počin mamacoffee – kavárnu a komunitní centrum Background, které nabízí práci lidem příchozím z Ukrajiny a pomáhá k jejich začlenění do společnosti.

KOSMETIKA

Z kosmetiky pro vás mám tematicky letní trio tipů na voděodolné líčení, které vás podrží, i když se koupat zrovna neplánujete.

Konkrétně v létě nedám dopustit na make-up Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Foundation, který kromě vysokého krytí, matného finiše a celodenní výdrže poskytuje i ochranu před sluncem, což je ve vedrech, jaká byla – a zřejmě ještě budou, víc než důležité.

Dál jsem si naprosto zamilovala voděodolnou řasenku Maybeline Lash Sensational Sky High, které řasy krásně prodlouží, zahustí a zároveň jde i snadno odlíčit.

A posledním waterproof tipem je korektor s kyselinou hyaluronovou Revolution PRO Ultimate Coverage Crease Proof Concealer, který používám na zakrytí pupínků a tmavých kruhů pod očima. Na jedno líčení stačí opravdu malinkaté množství, takže dám ruku do ohně za to, že vám v kosmetické taštičce vydrží pěkně dlouho.

TELEGRAFICKY

 

A pokud by vás zajímaly další tipy, všechny kavárenské novinky pravidelně doplňuji do mapy kaváren, doporučení na podcasty a weby do tohoto článku a vše samozřejmě sdílím i na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?