Tipy | Beauty | Listopad 2022

Tipy | Beauty | Listopad 2022

Už je to tu zas. Věšení světýlek, pečení cukroví, lovení kapra a blázinec kolem shánění dárků. Jestli (stejně jako každý rok) nemáte tušení, kdy máte všechny vánoční povinnosti stihnout, mám pro vás tip, jak pořídit dárky pro všechny, které chcete potěšit, během jednoho večera. 

Klíčová slova tohoto článku a mojí každoroční vánoční strategie jsou Notino, dárkové sady a filtr. Sortiment parfumerie Notino totiž už dávno nestojí jen na parfémech a kosmetice, ale seženete tam i vonné svíčky, čaje, aromalampy, koule do koupele nebo třeba kvalitní čokoládu a doplňky stravy. Dárkové sady jsou pak ztělesněním známého za málo peněz hodně muziky a jsem si jistá, že když správně vyberete, uděláte jimi radost úplně každému.

A konečně, nepostradatelným pomocníkem při samotném výběru je poslední zmiňovaný element, a to filtr. Kromě filtrované kávy, co budete usrkávat při vybírání, mám na mysli hlavně ten, který vám na webu zúží vyhledávání. Když se totiž rozhodnete, že hledáte třeba dárek pro kamarádku (na kterou vám toho po zaplacení záloh za energie už moc nezbylo), nedává smysl zbytečně trávit čas prohlížením balíčků, na které nemáte. Rovnou si proto ve filtru nastavte cenové rozpětí, které si můžete dovolit. Podobně vám práci usnadní i to, že si zobrazování produktů překliknete z výchozího Doporučeno na Od nejlevnějších.

A pokud hledáte dárek pro partnera, tátu nebo dědu a pánská kosmetika je pro vás španělská vesnice, kromě ceny se zaměřte i na hodnocení (zaškrtněte 4 a 5 hvězdiček), případně značku, kterou ten který muž používá. Kluci jsou pokud jde o značky mnohem konzervativnější než my, takže dárková sada jeho oblíbených produktů je zpravidla sázka na jistotu.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?