Photo Diary || Září 2019

Photo Diary || Září 2019

Září byla pořádná jízda. Poslední měsíc před začátkem nového semestru jsem se rozhodla využít na maximum a vychutnat si ho do posledního doušku. S Andym jsme do toho tak konečně praštili a pustili se do přípravy našeho společného podcastu, přednášela jsem na ostravském Kafestu, prozkoumávala krásy Mallorky i českých měst a navštívila hned několik zajímavých eventů a workshopů. A střípky toho nejlepšího, co mě během uplynulého měsíce potkalo, jsem vám už tradičně poskládala do dalšího Photo Diary. Tak se teď  na chvíli zastavte a pojďte si zavzpomínat společně se mnou.

Začátkem měsíce jsem odletěla na čtyřdenní výlet do Palma de Mallorca, které mi naprosto učarovalo. O tom, co všechno jsem tam dělala a viděla, jsem se vám rozpovídala v tomto článku, takže pokud se vám stýská po letním sluníčku, doporučuju kliknout.

Po návratu jsem pak klasicky počítačovala po pražských kavárnách a doháněla všechny resty, které se mi nahromadily. Mezi moje oblíbená pracovní místa patří poslední dobou Spell Coffee, SmetanaQ, Myšák, Narcoffee a nově otevřená kavárna The Nest.

Nechyběla ani návštěva nehtového studia Vědomá Krása, kde jsem tentokrát zvolila trochu netradičně fialovou. Co říkáte na výsledek?

Cvičení jógy jsem v září kvůli neustálému cestování celkem zanedbávala, ale tahle posilovací lekce s Andy z FITFAB strong ve Žlutých lázních stála za to!

Kavárna co hledá jméno a zřejmě jedno z posledních ledových kafí na zahrádce tohoto podzimu ♥

Tuhle fotku jsem cvakla jen narychlo do Stories, ale zachycuje tak kouzelnou vzpomínku, že ji musím dát i sem. Jako každé léto, i tentokrát jsme s kamarádkami zašly na Letní shakespearovské slavnosti v Královské zahradě na Pražském hradě (je to naše každoroční tradice). Byl to vůbec poslední takový ten opravdu dokonalý letní večer a kombinace místa, skvělého představení, herců a noční oblohy byla jedním slovem magická. Korunku tomu pak nasadila skupinka studentů, která něco před půlnocí obsadila tramvaj, ve které jsem jela. Ti začali zpívat táborákové písničky a postupně rozezpívali snad celý vagón, včetně mě. Je krásný, jak takový maličkosti dokážou zlepšit den ♥

Představuju vám mojí novou kavárenskou lásku – vinohradský RONIN Coffee Spot.

Díky mé spolupráci s NOTINO jsem měla možnost vyzkoušet pár produktů, které jsem měla už pěkně dlouho v hledáčku…

Prvními z nich jsou hydratační oční balzám proti otokům a tmavým kruhům Vichy Aqualia Thermal a korekční obnovující antirecidivní péče proti nedokonalostem pleti a stopám po akné La Roche-Posay Effaclar DUO. Oba používám už přes dva týdny a jsem moc spokojená!

Kromě kosmetiky jsem si na Notinu vybrala i moje milovaný aromadifuzéry. S přicházejícím podzimem tentokrát padla volba na vůně Teatro Fragranze Dolce VanigliaChando Obsidian Spicy Clove, které mi doma vykouzlily nádhernou hygge atmosféru

No a poslední novinkou je micelární čistící voda s vůní růží Lancôme Eau Micellaire Douceur, kterou vyzkouším, hned jak dopotřebuji moji oblíbenou Biodermu, tak jsem na ni zvědavá.

Během uplynulého měsíce jsem taky zaskočila na několik skvělých blogerských eventů, na které ve školním roce už asi zase bohužel nebudu mít čas. Následující fotky jsou z narozenin studia Namastery, kde celý den probíhaly lekce jógy (my s holkama vyzkoušely yoga barre, což je spojení jógy a baletu), čerstvé kokosy tekly proudem a nechyběla ani krátká, ale zato naprosto dokonalá masáž.

A tady moje další srdcovky – Lights Coffee a francouzské pekařství La Petite France.

Další nádherný blogerský beauty event proběhl při příležitosti uvedení americké značky Physicians Formula na český trh v hotelu Hilton. A řeknu vám, že už jen kvůli tomu výhledu se z toho vyklubalo naprosto dokonalý odpoledne!

V září slavila narozeniny i Pointa, nakladatelství, u kterého jsem loni vydávala knížku, a jelikož mám lidi stojící za celým projektem moc ráda, nemohla jsem chybět mezi gratulanty

Z dopoledních oslav Pointy jsem pak doslova běžela na další akci, kterou pro nás vymyslelo CCC Shoes & Bags. V Karlíně mě a pár dalších blogerek vyzvedl soukromý člun a s větrem ve vlasech jsme dopluli až do holešovického houseboatu Port X. Tam nás kromě představení nové kolekce bot čekalo i skvělé (zdravé) občerstvení a moc zajímavý kurz prezentačních dovedností. S holkama blogerskýma jsme si to moc užily a já ještě jednou moc děkuju za všechno, co mi do života blogování přineslo a přináší!

Jedna rychlo fotka z moc milé schůzky v našem hubu

Další velkou zářijovou slávou bylo otevření Elite Bloggers podcastového studia, kde byl zároveň představen i celý podcastový tým, jehož jsme s Andym součástí.

Pracovní ráno v Mámě

No a co by to bylo za září bez fashion weeku! MBPFW se tentokrát konal v nově zrekonstruované Invalidovně v Karlíně a já jsem měla možnost zhlédnout přehlídku Pietro Filippi, kterému tímto ještě jednou moc děkuju za pozvání.

Celé místo mělo v noci úžasnou atmosféru a o zahradě, která byla pokrytá tisícem malých světýlek ani nemluvím. Prostě nádhera!

No a právě na fashion weeku jsme si s Andym řekli definitivní ano a pustili se do vytváření vlastního podcastu

Další moc hezkou akci přichystaly holky z A Cup of Style, které v holešovickém Město Moře pokřtily své nové diáře pro rok 2020. Byla tam opravdu skvělá atmosféra, super lidi, občerstvení (a pub quiz!) a celý večer jsem si moc užila. Ještě jednou gratuluju, holky!

Babí léto, práce a schůzky – tak nějak vypadaly mý obyčejný pražský dny

Vůbec poslední zářijovou blogerskou akcí, na kterou jsem zašla, byla soukromá prohlídka expozice SALM MODERN#1: MOŽNOSTI DIALOGU, na kterou mě pozvala Národní galerie. Výstava je to fakt jedinečná a zakončení v Kuchyni s výhledem na noční Prahu bylo už jen dokonalou třešničkou na dortu.

Předposlední zářijový víkend jsem odjela pracovně do Ostravy, kde mě čekala pořádná výzva a vystoupení z mý komfortní zóny. V sobotu jsem celé odpoledne diskutovala na kávovém festivalu Kafest a moc děkuju vám všem, kdo jste za mnou přišli prohodit pár slov.

No a když už jsem jela přes celou republiku a v Ově jsem ještě nikdy nebyla, rozhodla jsem se, že si pobyt prodloužíma najdu si nějaké Airbnb, abych mohla další den prozkoumat město. Plán vyšel a já se v neděli toulala uličkami, popíjela kafe v kavárně PetPunk a Bo bistro & store a připravovala prezentaci na Prague Coffee Festival, kde budu přednášet už za necelé dva týdny!

No a poslední zářijové dny jsem strávila v překrásné Olomouci, kam jsem jela oslavit své dvaadvacáté narozeniny. Celý výlet byl ale tak kouzelný, že jsem se rozhodla, že vám o něm povím až v samostatném článku, takže tímto můj měsíc v obrázcích končím.

Doufám, že jste si i vy užili nádherný babí léto a pokud vás tohle nahlédnutí do mého života baví, můžete mě sledovat i na Instagramu, kde mě najdete jako @veronikatazlerova

Mějte se krásně!

Veronika

4 Komentáře

  1. 30.9.2019 / 22:27

    Jé tyhle články miluji. 🙂 Kdybych nebyla v zahraničí, tak bych se určitě za tebou stavila v Ostravě.
    Verů, můžu se zeptat, kolik káv vypiješ za den?

    • 1.10.2019 / 9:46

      Karin, to mám radost, že tě tyhle články baví:) No a pokud jde o kafe, většinou tak dvě, tři… Ale je to různé:)

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?