Photo Diary || Prosinec 2017

Tak tu máme poslední den roku 2017. Roku, který pro mě byl v mnohém zlomový – po osmi letech jsem konečně dokončila gymnázium a nastoupila na vysokou, kde jsem znovu našla lásku ke studiu, poznala jsem nespočet nových lidí, vypila hektolitry kávy, navštívila několik nových zemí, vstoupila do Elite Bloggers a překonala nejednu zkoušku.

Dnes tu ale nechci rekapitulovat celičký rok. Jsem si totiž jistá, že v rámci silvestrovských příprav máte úplně jiné starosti. Místo toho jsem si pro vás radši připravila vaše oblíbené Photo Diary, kde vám opět shrnu všechny novinky a radosti, které mě během uplynulého měsíce vstoupily do cesty. Takže ještě než se plně oddáte alkoholu, stříbrným konfetám a nespoutanému tanci, pohodlně se usaďte a jdeme na to;

Začátek prosince pro mě byl opravdu jeden velký chaos. Kromě už tak nabitého rozvrhu plného přednášek, fitka, jógy, předtermínů a blogerských záležitostí se mi na mém to-do listu začaly hromadit všemožné zápočtové práce, eseje a bůhvíco ještě, což mi k vánoční pohodě zrovna dvakrát nepomáhalo.

Že jsou tedy vůbec nějaké Vánoce jsem si stihla uvědomit až tak týden před Štědrým dnem, kdy už jsem to měla ve škole trošku volnější, a já se začala pozvolna ladit do toho pohodového rytmu plného setkávání, večírků, procházek a radosti.

Na vytoužený Štědrý den jsem pak vyrazila s přáteli do nádherné kavárny Nový Svět, odkud jsme poklidnou procházkou pokračovali do Ema Espresso Baru a já konečně na chvíli zapomněla na všechny ty hloupé starosti a užila si nádherný vánoční den zakončený večerem s rodinou.

Nejvánočnější pro mě ale byl stejně celý týden po Vánocích, kdy jsem přebíhala z kavárny do kavárny, rozdávala dárečky, zašla na Rybovku, zapalovala prskavky, zpívala koledy a užívala si chvíle s těmi, na kterých mi tolik záleží.

Kromě toho jsem si letos konečně našla čas i na bruslení, na které s velkým úsměvem na tváři vzpomínám ještě teď. S přáteli jsme se totiž vydali na venkovní kluziště na Letné, odkud máte nádherný výhled na Pražský hrad a zároveň si pak můžete ohřát zmrzlé ruce u nedalekého Alchymisty. No řekněte sami, co víc si jen přát?

Abych tu ale nemluvila pořád jen o sobě, mám pro vás tradičně připravené i nějaké ty novinky. Co se týče pražské bubliny, během prosince se nám tu objevily rovnou tři nové podniky, které stojí za pozornost. 

V prvním případě se jedná novou kavárnu New Chapter Café, kterou najdete ve Vršovicích. Dalším horkým nováčkem je karlínské bistro Grils, které má pod taktovkou samotné Ambiente, a jako poslední nesmím zapomenout na čistě rostlinné bistro Forky’s, které konečně dorazilo i k nám do Prahy.

Takovou novinkou-nenovinkou je pro mě však i polévka Pho, kterou jsem během prosince objevila a úplně jí propadla. Tipy, kam v Praze na tu nejlepší, jsem vám sepsala v tomto článku.

A v neposlední řadě musím zmínit i můj nejnovější objev, aerojógu, kterou jsem vyzkoušela v Domě Jógy na Andělu a rozhodně ne naposledy! (I když to visení hlavou dolů budu muset ještě trochu potrénovat…)

Tak doufám, že i vy jste si Vánoce pořádně užili a do nového roku vkročíte tou správnou nohou. Mějte se nádherně, užijte si fotky a nezapomeňte, že mě můžete sledovat i na Instagramu (@veronikatazlerova), kde jsem z celého online světa nejaktivnější.

Veronika ♥

Ema Espresso Bar

Elite Bloggers Hub

Emička ♥

Novinka od Eos ♥

Coffee corner v Hubu ♥

Vánoční nálada ♥

Nový svět ♥

Nová bunda z NA-KD a s kódem veronika20cz můžete využít 20% slevu ♥

Láska

Pho Tuan & Lan

Mezi srnky

U pana Myšáka ♥

Ježíšek ♥

Ema pomilionté ♥

Šťastná Veru ♥

Behind the scenes

Banh Mi Makers v Dlouhé

Svetr z NA-KD

Ty boty miluju!

Trhy na Staromáku ♥

Coffee Corner Bakery

Behind the scenes no.2

Mamacoffee na Jiřáku

Sólista Espresso Bar

La Bohéme Café

Nejvoňavější obchůdek Greenwave ♥

Monolok

Dům jógy Anděl ♥

Cafefin

Alf & Bet

Veggie Vánoce

Kafe z Náplavky ♥

Zásoby doplněny ♥

Bistro Sisters

Na vlasech u Lukyho ve studiu Hairtrend ♥

Sisters a nejlepší chlebíčky v Praze!

Republica coffee

12 Komentáře

 1. 31.12.2017 / 11:17

  Super fotky jako vzdy Veru! Ja jsem teda taky vubec nezaregistrovala, ze uz jsou Vanoce a pak najednou byl Stedrej Vecer. ;D To uteklo vazne silene rychle…
  Sandra

 2. 2.1.2018 / 21:32

  Zkouškové období během Vánoc je za trest. Už pět jsem si je díky tomu pořádně neužila, protože jsem se i mezi svátky učila. Doufám proto, že je to letos už naposledy a příští rok budu jen poslouchat koledy a kupovat svetry se soby, abych si to vynahradila 🙂
  Jinak doufám, že sis užila vstup do nového roku a přeji ti, aby ti všechno vycházelo. Hlavní je zdraví, ale i to ostatní. Škola, knihy, rodina, přátelé a lásky, zážitky… kéž máš všeho požehnaně ;-

 3. 3.1.2018 / 19:14

  Krásné fotky, jde vidět, že jsi měla nabitý měsíc, ale dokázala jsi vynaložit i s tím kouskem času 🙂 A tak to má být!

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?