Photo Diary || Květen 2018

Photo Diary || Květen 2018

Je sedm třicet ráno. Vstávala jsem krátce před šestou a právě sedím v jedné malinkaté vršovické kavárně a usrkávám první doušek kávy. Dnešek bude náročný. Ostatně jako všechny dny tohoto měsíce.

Jak jste už totiž mohli postřehnout na mém Instagramu, květen je pro mě letos jedna velká výzva. Kromě nekonečných zkoušek, z nichž mám ty nejhorší snad už za sebou, musím řešit i spoustu dalších požárů, připravit prezentaci na Blogerfest, kde budu povídat o své práci a Instagramu, a zařídit vše potřebné k tomu, abych mohla v červenci reprezentovat školu na EACA Summer School ve Vídni.

Mimo to se snažím naplánovat i nějaké ty zahraniční cesty, chci se konečně přestěhovat a tak nějak se z toho všeho úplně nezhroutit…

Nicméně, ač se to může zdát, že si vám tu teď stěžuji, není tomu tak. Každá překonaná překážka, každá výzva, mi dává neuvěřitelnou sílu a odhodlání jít dál. Pokračovat. Jít si za tím svým malým snem.

A i z toho důvodu teď sedím v poloprázdné kavárně a píšu vám tyhle řádky. Blogování miluju. Jsem vděčná za všechny vaše úžasné zprávy a komentáře. Za vás. A i kdybych toho měla sebevíc, vždycky si na vás chci najít čas. Přes to prostě nejede vlak.

No a jelikož tu už máme zase konec měsíce, připravila jsem si pro vás další Photo Diary. Probrala jsem se tou spoustou fotek, co se mi během května nashromáždila, zavzpomínala na několik skvělých blogerských akcí, jeden vydařený narozeninový piknik, víkend v tom našem lesním království, letní večery na Náplavce i chvíle plné stresu, učení a hektolitrů kofeinu.

Květnové novinky

Kromě toho jsem si pro vás během uplynulého měsíce zase pečlivě zaznamenávala i všechny kafe&jídlo novinky, které v posledních dnech proletěly tou mojí sociální bublinou, a moc ráda se o ně s vámi teď podělím. Za zmínku tedy stojí určitě bohémský COCO VAN, který až do konce září najdete na Střeleckém ostrově, nové pekařství Artic Bakehouse, do kterého se teď sjíždí pomalu celá Praha, holešovické bento café & bistro nebo další vietnamská kavárna Coffeeholic.prague. Všechny nové kavárny vám samozřejmě pořád doplňuji do mapy, ale kdybyste pro mě měli jakýkoliv další tip, budu jedině ráda!

Tak a teď už konec povídání a užijte si fotky:)

Nádherný event na Botelu Admirál, který pro nás uspořádal Klingel & Revlon, ve společnosti skvělé party blogerek, co víc si přát?

Oblíbená kavárna Çà Phê v Holešovicích

Další krásný event v hotelu Grand Mark, který pro nás uspořádal Douglas při příležitosti představení nových značek Karl Lagerfeld, Pretty Vulgar a Douglas péče o vlasy.

Po sto letech v Cafefinu!

Dobroty v Můj Šálek Kávy

Tajný narozeninový piknik, který jsme uspořádali pro kamarádku

Studijní maraton u Alchymisty

Otevření nového obchůdku MOOYYY

Místní štamgast v Mercy bistro & café

Nová vietnamská kavárna Coffeeholic.prague

Otevření nového OUI Boutique

Na vlasech u Lukyho 

A jak jste si květen užili vy?

Veronika ♥

7 Komentáře

 1. 30.5.2018 / 15:45

  To vypadá všechno skvěle! Úžasnej photo diary!!! Miluju tvoje fotky. Můj květen byl taky pořádně stresovej, ale je to za náma, ta hlavu vzhůru!!!
  S láskou,
  Sandra

 2. Kristýna
  30.5.2018 / 18:17

  Opět úžasný článek. A tvé vlasy jsou super!

 3. 4.6.2018 / 9:08

  Veru, na co je to focený? Ty fotky jsou uplně nádherný, vyfocený i upravený, fakt bomba!

  A ty nafialovělý vlasy jsou taky top! ♥

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?