Photo Diary || Červen 2020

Photo Diary || Červen 2020

Pokud k vám mám být opravdu upřímná, hodně dlouho jsem zvažovala, jestli tenhle článek vydat. Boj s foťákem stále prohrávám a o Lightroomu se mi zdá už i v těch nejhorších snech. Den co den mám chuť se na všechno vykašlat, najít si práci v kanceláři a nic neřešit. Chodit domů s čistou hlavou, plnit úkoly, které mi dá někdo jiný, a slovo fotka jednou provždy vymazat ze svýho slovníku.

A pak jsou ty hezčí chvíle. Chvíle, kdy si čtu vaše zprávy na Instagramu. Chvíle, kdy sedím na sluncem zalité zahrádce kavárny a píšu vám tyhle řádky. Chvíle, který miluju.

Díky blogování jsem poznala spoustu úžasných lidí a navštívila jsem místa, o kterých by se mi ani nesnilo. Mám možnost spolupracovat se značkami, kterým věřím, vydala jsem vlastní knížku a jsem za to všechno moc vděčná. Nechci těch pět let jen tak zahodit. Nechci se jen tak vzdát.

A tak vám tu veřejně slibuju, že tenhle boj vyhraju. Boj s foťákem, který je ve skutečnosti hlavně bojem s mojí hlavou. Mám pro vás rozpracovaných několik článků, pravidelně aktualizuju mapu kaváren a na Instagramu vám teď díky mluveným Stories a livestreamům budu ještě o kousek blíž.

V následujících dnech mě čeká ještě několik lekcí focení i postprocesu a moc doufám, že obsah, který pro vás tvořím, bude čím dál tím lepší. Já zatím zavírám vnitřního kritika do nějaký hluboký šachty, a i přes velkou vlnu protestů vám přináším můj měsíc v obrázcích.

Pár fotek z otevření parádní Střechy Radost na pražském Žižkově.

Ještě pár měsíců zpátky by mě nenapadlo, že se na starý blogerský kolena budu učit fotit a upravovat fotky… Moc vám děkuju za všechny studijní kafíčka, rady a podporu!

Pravidelný návštěvy u Lukyho ♥

Jedna z mých nejmilejších kaváren, útulné Café Tout va Bien.

A po dlouhé době večerní sedánek v BOHO Café & Store.

Léto bez zahrádky Super Tramp Coffee by nebylo komletní!

No a bez farmářských trhů na Náplavce jakbysmet ♥

Co mě ale na Náplavce celkem zarazilo, bylo, když mi baristka dala kafe v kelímku do igelitového sáčku. Je mi jasné, že její iniciativa to samozřejmě nebyla, ale nad smyslem tohohle opatření jsem musela přemýšlet ještě několik dní. Bez úspěchu.

Krásná letní zahrádka Spell Coffee.

Moje obsese Woodwick difuzéry pokračuje a tentokrát jsem si na Notino objednala vůni Evening Bonfire ♥

Slavnostní otevření nového obchůdku Czech Design.

Styl & Interiér a maminka v odrazu lžičky ♥

Pár střípků z víkendového focení pro instagramový second hand Lentements.

Jsem zřejmě poslední člověk na planetě, který objevil tenhle malý zázrak. O suchém oleji Nuxe jsem četla už kdysi dávno v módních časopisech, ale z nějakého nepochopitelného důvodu jsem se ho rozhodla vyzkoušet až teď a troufám si říct, že naše láska potrvá ještě pěkně dlouho ♥

A na závěr pár fotek z toho našeho lesního království, kam jsem se vypravila poslední červnový víkend. S partou přátel jsme stavěli tábor, který vypukne už za pár dní, a já udělám všechno pro to, abych tam mohla v následujících třech týdnech dojíždět co nejčastěji.

Jak jste si červen užili vy?

Veronika ♥

6 Komentáře

 1. Nikča
  1.7.2020 / 13:58

  Veru, vždyť ty fotky jsou super! 🙂 Nikča

 2. 8.7.2020 / 22:25

  Veru, rozhodně to nevzdávej. Tvůj obsah je super a ráda sem jednou za čas zavítám a přečtu si co je nového. Rozhodně by byla škoda všechno zahodit. Zkus si fotit momentky jen tak pro sebe a ne s cílem, aby fotka byla perfektní, podle mě je často důležitější zachytit atmosféru, nebo nějakou maličkost než mít dokonale vypadající fotku. Co se týká mluvených stories, moc by mě bavilo, kdybys například jednou za čas udělala mluvená stories i z kaváren které ráda navštěvuješ, natočila prostředí a přenesla na nás takhle atmosféru daného místa, chápu že to ne vždycky jde a že se člověk i třeba trochu stydí, ale myslím si, že by to lidi bavilo. Mě rozhodně ano.
  Bude to super, hlavu vzhůru! 🙂
  T.

  • 9.7.2020 / 20:53

   Terezko, moc děkuju za podporu. A o Stories z kaváren popřemýšlím, jen na to asi zatím nemám odvahu:)

 3. :)
  27.7.2020 / 13:47

  Jsi blázen! V ČR jsi určitě jedna z nej blogerek, fotky máš nádherný a články jsou vždy plné inspirace a cenných rad, co si víc přát? 🙂

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?