Site icon VERONIKA

Marketing Starter Pack

Jak začít s marketingem? Kde se naučíte základy, bez kterých dobrou strategii nebo kampaň nikdy nevymyslíte?

Pominu-li otázky na to, jakou kavárnu v tom či onom městě navštívit, jsou dotazy týkající se marketingu a práce v něm, jedny z nejčastějších, které od vás na Instagramu dostávám. A jelikož misinformace, že je marketing je synonymum pro otravnou reklamu a vnucování produktů, které nikdo nechce, jsme si vysvětlili už loni, a o tom, jak práci v marketingu získat, jsem vám už taky psala, rozhodla jsem se dnešní článek pojmout ryze prakticky.

Dala jsem dohromady tipy na to, jak a kde získáte (často bohužel dost opomíjené) základy. Know-how, které se vám bude hodit, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv pozici, kterou marketingový rybníček oceán nabízí. Starter pack pro všechny, kterým nejde jen o to oslňovat cool pozicí v sívíčku, ale odvádět dobrou práci, která klientům přináší skutečné výsledky. Tady jsou:

Marketing Starter Pack

Přečtěte si:

Vystudujte:

A hlavně – nikdy, nikdy, nikdy neusněte na vavřínech a pořád se učte. Rozšiřujte si obzory, denně čtěte oborové weby a blogy, neustále opouštějte svojí sociální bublinu, účastněte se všemožných kurzů a webinářů, potkávejte se s lidmi z branže (online i offlinebuďte kritičtí k vlastním úsudkům, potlačte ego a přijměte skutečnost, že v tak dynamickém oboru, jakým marketing je, nikdy nebudete vědět dost na to, abyste si mohli říct, že víc už není potřeba.

Exit mobile version
Přejít k navigační liště