Jak jsme křtili Prague Coffee Guide

Jak jsme křtili Prague Coffee Guide

Když vám píšu tyhle řádky, znovu mě zalévá vlna štěstí. Je to totiž sotva pár dní, co jsme prokřtili Prague Coffee Guide, a já ještě pořád nemůžu uvěřit tomu, jak krásné to bylo. Kolik z vás si udělalo čas v tomhle předvánočním shonu a přišlo mi pogratulovat ke splnění mého snu.

Jak už jsem vám psala tolikrát, vznik knížky byl jeden velký punk. Byla to pro mě obrovská výzva, stres i zkušenost k nezaplacení. Od samotného nápadu uplynuly teprve čtyři měsíce a já najednou stála v krásném SmetanaQ Bistro & Café a křtila knížku. Knížku, která nesla moje jméno.

A i když bych vám moc chtěla popsat, jaké myšlenky se mi honily hlavou, nedokážu to. Ten pocit, kdy jste tam přede mnou všichni stáli, usmívali se a fotili o sto šest, byl nepopsatelný.

Pořád nechápu, že jste opravdu přišli kvůli mě. Kvůli té blonďaté holce, co ráda pije kafe a občas si nějaké cvakne na Instagram. Že dorazila i celá moje rodina, z níž se polovina kouká na blogování skrz prsty a tajně doufá, že konečně dostanu rozum a najdu si normální práci. Že se dopotáceli i mí přátelé, kteří předchozího dne bujaře slavili narozeniny. Že mě přišli podpořit skoro všichni z Elite Bloggers. Že jste mě tam nenechali stát samotnou.

Byl to ten nejhezčí vánoční dárek, jaký jsem si mohla přát. Děkuju!

Veronika ♥

Nejen za tuhle nádhernou fotku děkuju @adela.seg_ph ♥

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?